قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار شهرداری / احداث پارک جانبازنوذری در محله ملکش بجنورد

احداث پارک جانبازنوذری در محله ملکش بجنورد

احداث پارک جانبازنوذری در محله #ملکش بجنورد

شهردار منطقه دو شهرداری بجنورد از احداث پارک جانبازمحمد نوذری به مساحت ۸۰۰ متر مربع در محله #ملکش کوی ایثارگران خبرداد و افزود: در حال حاضر ۶۰ درصد از کار عمرانی آن انجام شده است .

مهندس نقیب اظهار کرد؛ #فضای_ورزشی پارک احداث و فضای سبز  و مبلمان پارکی آن نیز بعد از اتمام عملیات عمرانی آن انجام خواهد گرفت.

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

سم پاشی معدن زباله

صبح امروز کار سم پاشی معدن زباله توسط خدمات منطقه دو شهرداری بجنورد به انجام …

۲ دیدگاه

 1. جناب آقای مهندس نقیب
  شهردار محترم منطقه ۲ بجنورد
  اینجانب یکی از اهالی ملکش هستم که دو هفته قبل خدمت شما رسیدم. از زحماتی که برای محله ملکش متحمل می شوید کمال تشکر را دارم. آمیدوارم دستور فرمایید در محوطه مقابل حسینه ملکش نیز یک پارک کوچک به همراه مبلمان شهری ایجاد کنند.
  با احترام سید حسن ملکشی

 2. با سلام و احترام
  نظافت کوچه های مشرف به انتهای قیام جنوبی رسیدگی کنید. با عنایت به اینکه شهرداری منطقه ۲ در این منطقه واقع شده ولی متاسفانه هیچ رسیدگی به نظافت خیابان ها نمیشود و از طرفی به دلیل تردد مردم در هایپر فامیلی به دفعات مشاهده شده که زباله ها و … در اطراف خیابان ها پخش شده است. مخزن های زباله بسیار بسیار کثیف بوده و زباله ها در اطراف آن پراکنده هستند. ساخت و ساز ها فراوان در این خیابان در حال انجام است ولی هیچ نظارتی بر دفع نخاله های ساختمانی وجود ندارد.
  جای سوال است که چرا ؟؟ خیابان های و پیاده رو ها در این منطقه بندکشی نمیشود!!! جوی آب مشرف به پیاده رو سمت پارک ناوک بسیار خطرناک است و باید حتما فکری برای آن شود.

  متاسفیم که انتظار میرفت با مستقر شدن شهرداری اوضاع بسامان شود ولی دریغ از ذره ای رسیدگی بیشتر..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *