قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار شهرداری / تودیع ومعارفه مدیرمنطقه یک شهرداری بجنورد

تودیع ومعارفه مدیرمنطقه یک شهرداری بجنورد

امروز با حضور مدیران شهرداری در سالن جلسات شهردار ، دکتر مقدمی به عنوان مشاور و قائم مقام شهردار و مهندس عمارلو حکم مدیریت منطقه یک را دریافت کرد.
🔸شهرداربجنورد تغییرات را لازمه پویایی سازمانی توصیف کرده و گفت: خوشبختانه در مدیران انتصابی دوران مدیریتی ام همیشه حرکت رو به جلو داشته و درجهت ارتقا تعویض پست انجام گرفته است.
مهندس زارعی گفت:دردوران مدیریت آقای مقدمی جذب درآمدهای منطقه یک نشان از فضای همدلی حاکم بر مدیریت و پرسنل دارد .
🔸دکتر مقدمی با ابراز تشکر از حسن اعتماد شهردار ، گفت: درراه اندازی شهرداری الکترونیک بعنوان پایلوت این طرح زیرساختهای خوبی ایجاد شد و درحوزه درآمد زایی نیز تمام تلاشمان را بکاربستیم.
قائم مقام شهردار بیان داشت : بازگشایی درناظر آباد ، احداث پارک سردارسلیمانی در ناظر آباد درکمتر از ۵ ماه از دستاوردهای خوب این دوران بوده که با افتخار از آن یاد خواهم کرد و درادامه مسیر خدمت خود را متعهد به نظر مدیریت شهری میدانم .
🔸مهندس عمارلو نیز اخلاق مداری و احترام درانتصابات را از امتیازهای مهندس زارعی برشمرد و گفت: دغدغه اصلی ام در دوران مدیریت منطقه حفظ فضای همدلی بین پرسنل خواهد بود و دراندیشه تامین فضای مناسب تری برای مدیریت منطقه یک خواهیم بود.
مهندس عمارلو افزود : طی توافقات متعددی که تجربه آنرا درکارنامه کاری دارم ، هرگز هیچ کدام از آنها به قضاوت شورای شهر و اعتراض شهروندان ختم نشد که یک موفقیت محسوب می شود و درتلاش برای تقویت کمیته فنی عمرانی شهرداری اقداماتی را دردستور کار خواهیم داشت.
درادامه هرکدام از مدیران شهرداری با بیان کلامی انتصاب دو مدیرشهرداری را تبریک گفته و احکام مدیریتی دکتر مقدمی بعنوان مشاور و قائم مقام شهردار و مهندس عمارلو بعنوان مدیر منطقه یک تقدیم شد.

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

لایروبی و نظافت ۳۲ متری بجنورد

لجن برداری و لایروبی در مسیر ۳۲ متری شهربازی انجام گرفت. حضوراکیپ های خدماتی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *