قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار شهرداری / ایمنی اماکن مسکونی و تجاری اولویت اصلی سازمان آتش نشانی شهرداری بجنورد

ایمنی اماکن مسکونی و تجاری اولویت اصلی سازمان آتش نشانی شهرداری بجنورد

آسیب شناسی اماکن مسکونی دردستورکار سازمان آتش نشانی بجنورد قرار گرفت
🚒آتشپاد گریوانی مدیرعامل سازمان آتش نشانی با اعلام این خبرگفت: طرح ایمن سازی اماکن مسکونی به منظور کاهش خطرات ناشی از مسائل ایمنی با نظارت و کنترل این سازمان به انجام می رسد تا خطرات و خسارات را دراین حوزه به حداقل برسانیم.
آتشپاد گریوانی افزود: طی بازدیدی که از سطح شهر و اماکن تجاری و مسکونی داشتیم برای ۲۰۰۰ ملک تجاری و مسکونی شناسنامه ایمنی صادرشد و تمامی مصادیق خطر به مالکین آموزش داده شد.
این مسئول گفت: درادامه اجرای طرح ایمن سازی شهر جلسه ای به منظور تبادل نظر با مدیران شهرداری برگزارشد و یکی از مصوبات جلسه توافق برای صدور اخطار و الزام مالکین به رفع خطر از املاک تحت مالکیت شان بود.
آتشپاد گریوانی افزود: طی یک هفته به مالکین فرصت داده میشود تا نسبت به رفع عیوب ملکی که ایجاد خطر می کند اقدام نمایند درغیراین صورت طی هماهنگی که با دادستانی انجام گرفته این پرونده ها به عنوان تخلف به دادسرا ارجاع خواهند شد تا نسبت به آن تصمیم گیری شود.
آقای گریوانی بیان داشت: حفظ منابع ومنافع شهر را وظیفه خود می دانیم و موظف هستیم تا نسبت به کاهش آسیبها و خطرات احتمالی ناشی از نادیده گرفتن مسائل ایمنی هشدارهای لازم را به شهروندان داده و آموزشهای لازم را ارائه بدهیم .
✅شهر ایمن و شاد تحقق آرزویی است که آقای گریوانی به آن اشاره می کند .
۲۹ تیرماه ۹۹

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

خندق بلوار فرودگاه نظافت وپاکسازی شد

برداشت نخاله ، نظافت ، شستشو ازجمله اقداماتی است که خدمات شهری منطقه یک دراین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *