قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار / سرمایه گذار چینی از سرمایه گذاری در بجنورد استقبال کرد

سرمایه گذار چینی از سرمایه گذاری در بجنورد استقبال کرد

سرمایه گذار چینی از سرمایه گذاری در بجنورد استقبال کرد

شهردار بجنورد با اشاره به حضور سرمایه گذار چینی در مرکز استان و نشست با وی گفت: این سرمایه گذار برای اجرای طرح های مختلف در زمینه گردشگری در مرکز استان استقبال و اعلام آمادگی کرد.

روح الله براتیان با بیان اینکه مقرر شد  فرصت های سرمایه گذاری بجنورد در یک بسته به سرمایه گذار چینی ارائه شده است اظهار داشت: سرمایه گذاری در طرح های مربوط به مدیریت شهری از دیگر پیشنهادهای ما به این سرمایه گذار است.

وی تصریح کرد: در این باره، بخش خصوصی می تواند در بخش حمل نقل عمومی وارد عرصه سرمایه گذاری شود و ما آمادگی داریم تارنسپورت شهر را تا ۳۰ سال آتی به بخش خصوصی واگذار کنیم.

شهردار بجنورد با تاکید بر اینکه سرمایه گذاری در بخش حمل و نقل سودآوری خوبی دارد گفت: این سرمایه گذاری می تواند به عنوان سرمایه گذاری پایداربرای بخش خصوصی مورد توجه باشد.

وی افزود: حمل و نقل عمومی شهرداری بجنورد اکنون تنها ۱۰٫۵ درصد از جابه جایی های این شهر را تحت پوشش خدمات خود دارد و سالانه ۶ میلیارد ریال درآمد دارد اگر میزان پوشش این خدمات به ۵۰ دردص ارتقا یابد درآمدهای حاصل از آن به ۳۰ میلیارد ریال هم قابل افزایش است.

برایتان خاطرنشان کرد: ظرفیت های خوب و مناسبی برای سرمایه گذاری در زمینه ها ی توریستی و گردشگری در بجنورد وجود دارد و به عنوان مثال بوستان پلنگ دره، یکی از ظرفیت ها برای اجرای طرح های ورزش های آبی، صخره ای، تله کابین و هتل سالن است.

شهردار بجنورد گفت: آقای لی، سرمایه گذار چین اعلام کرده که با همتای چینی خود که شرکت های مختلفی توریستی دارد، برای سرمایه گذاری در زمینه جهانگردی رایزنی خواهد کرد

 

درباره ی farhadadmin

مطلب پیشنهادی

جانمایی المان درخت با طرح آبنما در چهارراه صیاد شیرازی بجنورد

جانمایی المان درخت با طرح آبنما در چهارراه صیاد شیرازی بجنورد معاون خدمات شهری شهرداری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *