قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار / بازدید معاون توسعه امورو منابع انسانی و مدیرفن آوری شهرداری بجنورد از مناطق دوگانه شهر و عرض خدا قوت به پرسنل شهرسازی

بازدید معاون توسعه امورو منابع انسانی و مدیرفن آوری شهرداری بجنورد از مناطق دوگانه شهر و عرض خدا قوت به پرسنل شهرسازی

ازدید معاون توسعه امورو منابع انسانی و مدیرفن آوری شهرداری بجنورد از مناطق دوگانه شهر و عرض خدا قوت به پرسنل شهرسازی
دراین بازدید که با هدف خسته نباشید مدیران شهرداری مرکزی به مدیران دو شهرداری منطقه مهندس نقیب و دکتر مقدمی و پرسنل شهرسازی مناطق شکل گرفت.

🔻 مهندس طلایی فر با حضوردرشهرداری منطقه یک و دو و دیدار با پرسنل شهرسازی ، برای رفع کمبودها و تسهیل امور دستوراتی صادرکرد.

🔻مهندس طلایی فرضمن تقدیرازعملکرد پرسنل شهرسازی گفت: طی یک ماهه گذشته وهمزمان با اعمال تخفیفات ، دردومنطقه یک و دو پرسنل اداره شهرسازی دو شیفت فشرده کاری داشتند تا بتوانند به امورمربوط به تخفیفات و پاسخ به مراجعین دراسرع وقت رسیدگی کنند.

🔻مهندس طلایی فر استقبال مردم از اعمال تخفیفات را بی نظیر خواند و گفت: خوشبختانه با حمایت شورای اسلامی شهر فرصتی فراهم شد تا شهروندان ما بتوانند ازاین موقعیت به نفع خود استفاده کرده و با پرداخت معوقات ملکی شان از تخفیف ۳۰ درصدی استفاده کنند.
امروز اخرین روز از بهمن ماه ۹۸ و فرصت بهره مندی از تخفیفات ۳۰ درصدی بود که با ازدحام مراجعین برای استفاده از حداکثر ظرفیت موجود درمناطق مواجه بودیم.

🔻این تخفیفات در اسفند ماه نیز به قوت خود باقی است اما تخفیفات تنها مشمول ۲۰ درصد خواهد بود .

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

۲۵۰ هزار متر مربع از معابر شهر لکه گیری وآسفالت میشود

۲۵۰ هزار متر مربع از معابر شهر لکه گیری وآسفالت میشود معاون فنی و امور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *