قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار / ایجاد چند آبنما در شهر بجنورد ؛ هدیه معاونت عمرانی شهرداری بجنورد

ایجاد چند آبنما در شهر بجنورد ؛ هدیه معاونت عمرانی شهرداری بجنورد

ایجاد چند آبنما در شهر بجنورد ؛ هدیه معاونت عمرانی شهرداری بجنورد
به گزارش واحد ارتباطات به نقل از معاونت فنی و عمرانی شهرداری بجنورد ایجاد آبنما ها با هدف ایجاد فضای زیبای بصری در دستور کار این معاونت قرار گرفته است تا در برخی پارکها یا تقاطع ها که امکان آن را داشته باشند ، ایجاد شود.
مهندس پارساپور گفت: هم اکنون درحال تامین نیازهای زیرساختی برای ایجاد آبنما در پارک مادر و کودک هستیم.
به گفته این مقام مسئول ، پارک مادر و کودک به جهت امکانات متنوع موجود درآن ازجمله سالن های متعدد ورزشی و سالن همایش و پارک بازی کودکان ، مورد اقبال عمومی قرار گرفته است و ظرفیت ایجاد آبنما در این پارک وجود دارد.
معاون فنی و عمران شهرداری همچنین به ایجاد آبشار در بلوار پروفسور سمیعی نیز اشاره کرده و اعلام داشت : تجهیزات لازم عمرانی برای ایجاد آبشار دراین بلوار نیز دردستور کار قرار دارد و امیدواریم تا مساعدبودن شرایط جوی بتوانیم عملیات تکمیل آنرا به اتمام برسانیم.
آبشار مصنوعی و محوطه های مرتبط درحال اجرا در پارک دوبرار نیز به گفته این مسئول طی ۴۵ روز آتی به اتمام خواهد رسید و آماده بهره برداری قرار خواهد گرفت که درکنار ایجاد سایر امکانات دراین پارک قطعا جلوه خاصی خواهد داشت.
ایجاد آبنماها به گفته مهندس پارساپور درایجاد زیبایی و تلطیف فضاهای شهری نقش مهمی داشته و قطعا مورد توجه شهروندان قرار خواهد گرفت.

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

لکه گیری و آسفالت معابر شهر

لکه گیری و آسفالت معابر شهر روز گذشته میدان خرمشهر آسفالت شد معاون فنی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *