قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار / پارک دانشجو در تدارک استقبال از شهروندان و مسافران ، بعنوان پارک پایلوت طرح نوروزی درسال ۹۹ انتخاب شد.

پارک دانشجو در تدارک استقبال از شهروندان و مسافران ، بعنوان پارک پایلوت طرح نوروزی درسال ۹۹ انتخاب شد.

ارک دانشجو در تدارک استقبال از شهروندان و مسافران ، بعنوان پارک پایلوت طرح نوروزی درسال ۹۹ انتخاب شد.

🔻مدیرطرح و توسعه شهرداری طی گفتگویی با مدیر واحد ارتباطات شهرداری ، بر فضاسازی محیطی شهربجنورد در ۹ مکان و ۶ خیابان متناسب با اقدامات نوروزی خبرداد و گفت: رویکرد مجموعه مدیریت جدید شهرداری و در راس آن آقای

🔻مهندس زارعی- شهردار در برنامه های آماده سازی شهر برای نوروز ۹۹ ، پرهیز از اجرای المانهای سخت و بی روح و گرایش به ایجاد جاذبه طبیعی با تمرکز بر گل کاری و نورپردازی خواهد بود.

🔻مهندس علیرضا شایسته ادامه داد: پارک دانشجو یکی از پهنه های شهری است که طراحی و جانمایی عناصر آن درکمیته فنی و هم اندیشی شهرداری مطرح و مصوب شد تا اقدامات نوروزی در سه ونیم هکتار وسعت این پارک با ۵ مسیر داخلی در طول ۶۵۰ متر ، به تفکیک طرح های مختلف به انجام برسد.

🔻مهندس شایسته افزود: اجرای پروژه تفریحی و سرگرمی در لاین شماره یک ، اجرای تونل نور و مجسمه های نور درلاین شماره دو، مسیر گل و آبنمای موزیکال در لاین شماره سه و سینمای روباز در انتهای لاین شماره سه ازجمله طرح هایی است که قرار است با همکاری معاونت خدمات شهری، معاونت عمرانی و سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری مقدمات اجرای آنها فراهم گردد.

🔻مدیر طرح و توسعه شهرداری یادآورشد: اجرای فرش گل درلاین شماره ۴ دیگر طرحی است که بزودی اجرایی خواهد شد. لاین شماره ۵ پارک نیز به فضای پیاده روی، سلامت و ورزش اختصاص می یابد.

🔻وی افزود: در ایام نوروز، سازمان اجتماعی- فرهنگی شهرداری نیز برنامه های مفرحی را جهت اجرای موسیقی زنده و سایر برنامه های فرهنگی- هنری در محل پارک دانشجو در دستور کار دارند.

🔻کمبود روشنایی پارک دانشجو یکی از چالش هایی است که مهندس شایسته به آن اشاره کرده و گفت: همکاران تاسیسات شهرداری با تمرکز بر نوربخشی با نصب پایه چراغ های تزئینی و رفع کاستی ها و تعمیر پایه چراغ های موجود این مشکل را رفع خواهند کرد تا همشهریان عزیز ومسافران عزیز نوروزی بتوانند از دورنمای زیبای شب هم بهره ببرند.

🔻مهندس شایسته تجربه سالهای گذشته در معرفی یک پارک و توجه به فضاسازی محیطی را خوشایند توصیف کرد و اضافه کرد : باید سعی کنیم از ازدحام عناصر، بدون هارمونی وهماهنگی بپرهیزیم تا با مدیریت محیط از آلودگی بصری بکاهیم و فضایی آرامش بخش و دلنشین را برای شهروندان و مسافران نوروزی فراهم نماییم.

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

بجنورد ، میزبان بزرگترین رویداد سرمایه گذاری عمران شهری کشور در سال ۹۷

‍ بجنورد ، میزبان بزرگترین رویداد سرمایه گذاری عمران شهری کشور در سال ۹۷ ۲۹-۲۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *