قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار / جلسه تقدیر ازمدیران مالی شهرداری بجنورد

جلسه تقدیر ازمدیران مالی شهرداری بجنورد

جلسه تقدیر ازمدیران مالی شهرداری بجنورد
درجلسه ای که به منظور قدردانی از زحمات مدیران مالی شهرداری بجنورد در دفتر معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری برگزار شده بود از چهار نفر از همکاران حوزه مالی شهرداری تقدیر به عمل آمد.
دراین جلسه مهندس طلایی فر ، حوزه مالی را پشتیبان و حامی سایر حوزه های شهرداری توصیف کرده و گفت: فعالیت در حوزه مالی از پر استرس ترین و سخت ترین مشاغل محسوب می شود که مستقیما اثرات منفی آنرا متوجه سلامت جسمی و روحی همکارانمان می کند.
ایشان درادامه افزود: دغدغه پرداخت به موقع حقوق پرسنل ، رسیدگی به تعهدات مالی و پرداختهای سازمانی و تامین منابع مالی اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی ازمهمترین سرفصل های کاری ما محسوب می شود که خوشبختانه با وجود مدیرانی کاربلد و مجرب وواقف به وظایف ، خدا را شکر می کنیم که توانستیم از مسئولیتی که برعهده داریم به نحو احسن بهره برداری کنیم.
معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری درادامه گفت: خوشبختانه مدیرانی کاربلد و باتجربه درمجموعه مالی شهرداری مشغول بکارهستند که از بهترین ها و کلیدی ترین مدیران ما محسوب می شوند و آینده شهرداری به دست توانای این همکاران انشا اله رو به ترقی و رشد پیشتر از گذشته خواهد بود.
وی با اشاره به فعالیتهای شبانه روز مجموعه مالی شهرداری در دوران تخفیفات نیزبیان داشت: اراده قابل تحسین همکارنمان در مجموعه مالی موجب شد دوران تخفیفات برآیند مورد نظر ما را داشته باشد و به رغم وجود ویروس کرونا خدا راشکر می کنیم که اثرات منفی بر چرخه مالی وارد نشد و توانستیم انگونه که باید به تعهداتمان عمل کنیم.
درپایان جلسه از چهار نفر از مدیران و کارشناسان حوزه مالی مناطق و مرکزی با تقدیم لوح و هدیه ای به رسم یادبود تقدیر شد

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

گامهای مصمم شهرداری بجنورد درایجاد تحول رفاه پرسنل

گامهای مصمم شهرداری بجنورد درایجاد تحول رفاه پرسنل نشست مشترک مدیران شهرداری با نمایندگان شعب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *