قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار / از ۱۶ کارگر نمونه شهرداری بجنورد تقدیرشد

از ۱۶ کارگر نمونه شهرداری بجنورد تقدیرشد

از ۱۶ کارگر نمونه شهرداری بجنورد تقدیرشد
درجلسه ای که به پاسداشت مقام کارگر و تقدیراززحمات کارگران نمونه با حضور معاون خدمات شهری ،مدیر عامل سازمان سیما منظر و فضای سبز و معاون توسعه مدیریت و منابع و مدیرعامل سازمان پسماند استان در دفتر شهردار بجنورد برگزار شده بود ، ازکارگران نمونه شهرداری با تقدیم لوح و هدیه تقدیر شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری که مدیریت برگزاری این جلسه را در نبود شهردار برعهده داشت ، ضمن اعلام این مطلب که شهردار بجنورد به دلیل مشغله کاری در جلسه دیگری حضور داشته و به رغم علاقه اشان ناگزیردرجمع کارگران حضور نیافتند ، بیان کرد: شهرداری بجنورد یکی از سازمانها و نهادهایی است که همیشه درحال خدمت است و تعطیلی بردارنیست و دلیل تاخیر برگزاری مراسم تقدیرازکارگران نمونه از یازدهم اردیبهشت ماه تا ۱۳ خردادماه همین مشغله کاری فراوان و مسئولیتهای بیشماری است که بویژه دردوران کرونا برحجم زحمت ما افزوده است.
مهندس طلایی با اشاره به دوران شیوع کرونا که منجر به تعطیلی اکثر ادارات و سازمانها شده بود ، گفت : شهرداری جزو اداراتی بود که نه تنها تعطیل نشد بلکه از تمام ظرفیت پرسنل و امکانات دردوران کرونا برای حفظ سلامت شهرو شهروندان استفاده کردیم .
وی افزود: کارهای شهرداری درهر حوزه و اداره ای سختی های خاص خود را دارد و ایمان داریم که پرسنل ما درهرجایی که خدمت می کنند ، از بهترین ها هستند .
معاون خدمات شهری نیزبا اشاره به فعالیتهای گسترده ای که در دوران شیوع کرونا تا کنون به همت پرسنل شهرداری به انجام رسیده است ، گفت: ازتلاش همه شما عزیزان سپاسگزارم و باورداریم که همه پرسنل ما نمونه هستند اما به حکم وظیفه و تعیین مدیران تعدادی از شما کارگران عزیز بعنوان کارگر نمونه انتخاب شده اید و ما وظیفه داریم مراسمی در تقدیر از زحمات خاص شما کارگران عزیز به نیابت از کلیه کارگران زحمتکش شهرداری برگزار نماییم.
مهندس خاکشور گفت: اگرچه کادر درمانی دردوران کرونا زحمات زیادی را در دفاع از سلامت متحمل شدند اما شهرداری نیز دربحث حفظ سلامت شهر کارهای بیشماری انجام داد که نتیجه رضایت بخش آن ، کاهش ریسک خطر ابتلا و حفظ سلامت محیط شهری بود.
مهندس خاکشور همچنین درجایگاه رئیس شورای کارگری نیز از تلاش این شورا درحمایت از کارگران شهرداری خبرداد و گفت: درتلاش هستیم تا نسبت به تامین بسته های معیشتی یا رفاهی برای شما عزیزان اقدام کنیم و امیدواریم تلاشهای ما نتیجه بخش باشد.
ایشان با تشکر از شهردار بجنورد – مهندس زارعی و تیم معاونت مالی گفت: دروضعیت ناپایدار اقتصادی و شرایط بحران کرونا پرداخت به موقع حقوق ومزایای پرسنل شهرداری یکی از دغدغه های مهم همه پرسنل بود که به مدد تلاشهای این عزیزان محقق شد .
مهندس خاکشور همچنین به حمایت شهردار بجنورد در تامین وسایل حفاظت فردی برای پرسنل اجرایی و کارگری شهرداری اشاره کرده و گفت: به رغم تمام سختی ها و کمبودها در نبود وسایل حفاظت فردی و مواد شوینده و ضدعفونی کننده ، درایت شهردار بجنورد باعث شد با هزینه کرد بالا مواد حفاظت فردی را برای حفظ و حراست از سلامت پرسنل تامین کنیم .
درپایان جلسه با تقدیم لوح یادبود و هدایایی از کارگران نمونه شهرداری تقدیر بعمل آمد .

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

گامهای مصمم شهرداری بجنورد درایجاد تحول رفاه پرسنل

گامهای مصمم شهرداری بجنورد درایجاد تحول رفاه پرسنل نشست مشترک مدیران شهرداری با نمایندگان شعب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *