قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار / گامهای مصمم شهرداری بجنورد درایجاد تحول رفاه پرسنل

گامهای مصمم شهرداری بجنورد درایجاد تحول رفاه پرسنل

گامهای مصمم شهرداری بجنورد درایجاد تحول رفاه پرسنل
نشست مشترک مدیران شهرداری با نمایندگان شعب توسعه اجتماعی رسالت امروز (۱۶ اردیبهشت ماه ۹۹ ) درحالی برای دومین باربرگزار شد که محورگفتگو برجذب گردش مالی درقبال ارائه تسهیلات بلند مدت به همکاران اختصاص داشت.
مهندس طلایی معاون توسعه منابع شهرداری بجنورد ضمن اشاره به سخنان شهردار درحمایت از بانکهای قرض الحسنه گفت: پرسنل شهرداری از زحمت کش ترین قشر نیروها هستند و ما باید ازهرامکانی به نفع ارتقای سطح رفاه آنان استفاده کنیم.
مهندس طلایی افزود: باید انگیزه لازم برای سپردن بخشی از حسابهای مالی شهرداری به این شعب در ارائه تسهیلات بلند مدت یا افزایش سقف تسهیلات و یا سایر امتیازهای دیگر مورد بررسی قرار بگیرد.
مهندس طلایی خواست تا تفاهم نامه همکاری مشترک تنظیم و به امضای طرفین برسد تا ظرف دو روز آینده فرایند نحوه خدمات به اطلاع همکاران شهرداری برسد.
ایشان خطاب به رئیس اداره رفاه پرسنل شهرداری گفت: راهکارهای واگذاری بخشی از مدیریت مالی و گردش مالی شهرداری به این شعب تحت بررسی قرار بگیرد تا از تمام ظرفیت به نفع کمک رفاهی به پرسنل بهره ببریم.
رئیس شعب توسعه اجتماعی رسالت دراین جلسه ضمن ابراز خرسندی از نگاه فرا سازمانی مدیران شهرداری بیان کرد: خوشبختانه ما قابلیت های فراوانی را برای همکاری مشترک دردستور کارداریم.
دکتر راجع افزود: تسهیلات ما دردوبخش خرید مایحتاج زندگی با ارائه فاکتورخرید از کلیه فروشگاههای زنجیره ای طرف قرارداد با ما در کل کشور به شرط عضویت پرسنل در سامانه و داشتن حساب درشعب رسالت و مشروط به پاسخ استعلام بانکی می توانند تا سقف ۶۰ میلیون تومان از تسهیلات خرید لوازم ما بهره ببرند.
قرار است تا ظرف دو روز آینده کلیه تفاهم نامه ها تنظیم و راهکارهای اجرایی آن مورد بررسی قرار بگیرد تا بعد از نهایی شدن آن به اطلاع پرسنل شهرداری برسد.

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

نشست مشترک مدیران شهرداری بجنورد و بررسی فرایند واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان

نشست مشترک مدیران شهرداری بجنورد و بررسی فرایند واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان صبح امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *