قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار / نشست مشترک مدیران شهرداری بجنورد و بررسی فرایند واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان

نشست مشترک مدیران شهرداری بجنورد و بررسی فرایند واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان

نشست مشترک مدیران شهرداری بجنورد و بررسی فرایند واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان صبح امروز (۱۶ اردیبهشت ماه ۹۹ ) در محل منطقه دو شهرداری برگزار شد.
مهندس طلایی معاون توسعه منابع شهرداری دراین جلسه برون سپاری امور را لازمه تقویت امر نظارتی درسازمان توصیف کرد وگفت: با واگذاری بخشی از مسئولیت ها به این دفاتر علاوه بر تسریع در پاسخگویی و جلب رضایتمندی شهروندان ، کاهش و حذف مراجعه به شهرداری را نیز شاهد خواهیم بود.
وی از تلاشهای مدیران مناطق در ارائه خدمات به شهروندان در دوران تمدید تخفیفات عوارض تشکر کرد .
آقای طلایی  افزود: تمدید مهلت تخفیفات  ۳۰ درصدی و محاسبه عوارض با نرخ سال ۹۸ که تا پایان اردیبهشت ماه ۹۹ قابلیت اجرایی دارد عملا برای شهروندان دارای منفعت بالایی است که درتاریخ شهرداری بی سابقه است و امیدواریم درشرایطی که بواسطه ویروس کرونا اقتصاد منطقه دچار آسیب شده است ، این تمهیدات شهرداری توانسته باشد بخش اعظمی از دغدغه شهروندان بدهکار به شهرداری را کاسته باشد .
مهندس نقیب مدیر منطقه دو شهرداری بیان داشت: تمدید مهلت تخفیفات عوارض تا پایان اردیبهشت ماه درایتی بود که مهندس زارعی شهردار بجنورد تحت حمایت شورای محترم اسلامی شهر بکار بستند تا بتوانیم از تمام ظرفیت به نفع شهروندان و شهرداری بهره ببریم.
واگذاری صدورپروانه و پرداخت عوارض دو خدمتی است که شهرداری بجنورد اجرای آن را به دفاتر پیشخوان واگذارکرده است و دراین جلسه احتمال بروز مشکل درواگذاری این خدمات  مورد بررسی قرار گرفت و راهکارهای اجرایی توسط کارشناسان حاضر درجلسه به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

 

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

گامهای مصمم شهرداری بجنورد درایجاد تحول رفاه پرسنل

گامهای مصمم شهرداری بجنورد درایجاد تحول رفاه پرسنل نشست مشترک مدیران شهرداری با نمایندگان شعب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *