قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار / تخفیفات شهرداری بجنورد دردهه فجر پای شهروندان را به شهرداری کشاند

تخفیفات شهرداری بجنورد دردهه فجر پای شهروندان را به شهرداری کشاند

خفیفات شهرداری بجنورد دردهه فجر پای شهروندان را به شهرداری کشاند

🔻بازدید مدیران شهرداری از فرایند اعمال تخفیفات از شهرداری مناطق ، صبح امروز دوشنبه ۲۱ بهمن ماه ۹۸ درحالی انجام گرفت که انبوهی از مراجعین برای پرداخت عوارض معوقه اشان به شهرداری ها آمده بودند.

🔻مهندس طلایی فر ، معاون امور توسعه و منابع انسانی شهرداری دراین بازدید و گفتگو با مدیران شهرداری ضمن تقدیر از عملکرد پرسنل برای ارائه خدمات به شهروندان ، نیازهای ضروری سخت افزاری و نیروی انسانی مناطق را برآورد ودستوراتی برای رفع آن صادرکرد.

🔻طلایی فر دراین بازدید اعلام کرد: دلیل اعمال تخفیفات که قرار است درصورت مراجعه واقدام شهروندان با معوقات پرداخت در عوارض نوسازی و کسب و پیشه یا جرایم کمیسیون ماده صد ، تا پایان بهمن ماه از ۳۰ درصد تخفیف بهره مند شوند ، هم اکنون پرسنل شهرسازی شهرداری در دوشیفت کاری مشغول بکار هستند.
🔻مهندس طلایی فر ادامه داد: طی بررسی و گفتگویی که با مدیران مناطق داشتیم ، درتامین نیروی انسانی ماهر و با تجربه درامر شهرسازی به منظور تسریع در پاسخگویی ها و هم چنین کمبود های سخت افزاری و نرم افزاری انشا اله این کمبودها را مرتفع می کنیم تا بتوانیم به مراجعینی که درجریان این تخفیفات قرارگرفته و به شهرداری ها مراجعه می کنند هرچه زودتر پاسخ دهیم.

🔻این اولین باراست که طی سالهای اخیر عوارض کسب و پیشه و جرایم کمیسیون ماده صد نیز مشمول اعمال تخفیفات شده است و این فرصتی را برای شهروندان با پرونده های مشابه ازبدهی های گذشته و حال – فراهم آورده است که علاوه بر بهره مندی از سی درصد تخفیف ، بتوانند بدهی معوقه شان را به شهرداری پرداخت کنند.

🔻به گفته مهندس طلایی فر با جذب درآمدهای پایان سال شهرداری ، میتوان به روزرسانی حساب های مالی شهرداری و همچنین برنامه ریزی برای عمران شهری امیدوار بود.

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

نشست مشترک مدیران شهرداری بجنورد و بررسی فرایند واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان

نشست مشترک مدیران شهرداری بجنورد و بررسی فرایند واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان صبح امروز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *