قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار / انتقال نخاله و زباله روزانه به ظرفیت ۳ کامیون ازسطح شهربجنورد جمع آوری می شود

انتقال نخاله و زباله روزانه به ظرفیت ۳ کامیون ازسطح شهربجنورد جمع آوری می شود

انتقال نخاله و زباله روزانه به ظرفیت ۳ کامیون ازسطح شهربجنورد جمع آوری می شود
به گفته مهندس خاکشور معاون خدمات شهری شهرداری بجنورد ، عملیات نظافت و رفع معایب بصری شهر با حذف زباله و نخاله درمعابر و اراضی رها شده هرروزه توسط اکیپ های گشت و نظارت مورد بازرسی قرار گرفته و با اعلام گزارش نسبت به برداشت نخاله و زباله از منطقه مورد نظر اقدام می شود.
مهندس خاکشور با بیان این مطلب گفت: دربرخی مناطق که محل تمرکز مغازه ها است و عرضه تره بار و میوه انجام میگیرد ، اکثر اوقات با عدم رعایت نظافت محیطی شاهد تجمع زباله ونخاله در جوی ها وکانالهای آب هستیم که مشکلات متعددی را از جمله بوی تعفن و لجن متوجه شهر و سلامت شهروندان می کند.
معاون خدمات شهری شهرداری افزود:اراضی رها شده نیز مکانی برای تخلیه نخاله توسط شهروندان هستند و به رغم نظارت های سخت گیرانه برای دارندگان کامیون های حمل نخاله ، باز شاهد نخاله پراکنی در سطح شهر هستیم .
به گفته این مقام مسئول بخشی از توان خدمات شهری مناطق دو گانه شهر به رفع عیوب بصری ازجمله برداشت نخاله از اراضی رها شده و لایروبی کانالها و تخلیه لجن اختصاص دارد.
روزانه به ظرفیت سه کامیون نخاله و لجن و زباله های جمع آوری شده از باکس های زباله ازسطح شهر جمع آوری می شود.
مهندس خاکشور ابراز امیدواری کرد با رعایت بیشتر قوانین توسط شهروندان ، علاوه بر رعایت بهداشت محیطی ، حقوق شهروندی نیز مورد احترام و توجه عموم شهروندان قرار بگیرد.

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

مراسم تودیع ومعارفه مسئول دبیرخانه کمیسیون بند ۲۰

طی  مراسمی آقای روح الله علیزاده محبی به عنوان مسئول جدید دبیرخانه کمیسیون بند ۲۰  …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *