قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار / تکاپوی شهرداری بجنورد درتدارک شهری زیبا در نوروز ۹۹

تکاپوی شهرداری بجنورد درتدارک شهری زیبا در نوروز ۹۹

 

اولین جلسه ستاد نوروزی شهرداری بجنورد به مدیریت شهردار محترم این شهر و مدیران و مسئولین شهرداری برگزار شد تا درجمع کارشناسان و مدیران برنامه ریزی های لازم درآستانه نوروز تدوین شود.

مهندس زارعی شهردار بجنورد دراین جلسه ضمن تاکید برلیست گذاری و تامین لوازم و خرید تجهیزات لازم بر لزوم انسجام بین سازمانی توصیه کرد.

مهندس زارعی گفت: باید تمام تلاشمان را برای ایجاد تحولی ساختاری درشهر و متناسب با حال و هوای نوروزی صرف کنیم تا زائرین و مسافرین نوروزی و  شهروندانمان نشاط و شادمانی سال نو را از اقدامات ما دریافت کنند.

آمادگی کاشت ۳۰۰ هزار گلدان دربلوارها و پارکهای سطح شهر ، تمرکز بر نظافت و پاکسازی مبادی ورودی شهر ، لغو صدور مجوز حفاری و اتمام حفاری ها از ۱۵ اسفند ماه ، بازنگری در چراغ های راهنمایی و تابلوهای راهنما ، نظافت و رنگ آمیزی مبلمان پارکی ، اصلاح روشنایی و مرمت سرویس های بهداشتی در پارکها ، نظافت و برداشت نخاله ها از معابر ازجمله دستوراتی بود که دراین جلسه توسط شهردار صادر شد.

مهندس زارعی به نصب المانهای نوروزی نیز اشاره کرده و گفت: متناسب با نوروز ۹۹ از چند المان جدید رونمایی خواهد شد و سایر المانهای سنوات گذشته نیز بازپیرایی و تعمیر و رنگ آمیزی و جانمایی مجدد می شوند تا چهره شهر متناسب با روحیه شهروندان خوبمان آماده تحویل سال نو باشد.

شهرتکانی دیگر اقدامی است که شهردار به آن اشاره کرده و یادآورشد : حضور گروهی در محلات و مناطق شهری برای نظافت ، رفت و روب معابر ، لجن روبی ، شستشوی گسترده معابر در دستور کار شهرداری قرار دارد تا با زمان بندی مناسب مدیران در نقاط مختلف شهری اجرا شود.

درباره ی khadamat

مطلب پیشنهادی

پاکسازی و جمع آوری داخل شمشادهای سطح شهر

پاکسازی و جمع آوری داخل شمشادهای خیابان قیام حد فاصل چهار راه شهید دانش آموز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *