قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار / شهرداری بزرگ‌ترین عملیات محرومیت زدایی شهری را کلید زد

شهرداری بزرگ‌ترین عملیات محرومیت زدایی شهری را کلید زد

۲محله شهری بجنورد، وسعت عملیات جهادی

قول شهردار و شورای شهر برای کاهش ۵۰ درصد عوارض صدور پروانه در مناطق عملیات جهادی

محرومیت زدایی، کم کردن فاصله طبقاتی از جهت خدمات رسانی شهری و شهروند یک و دو نداشتن را «زارعی» شهردار بجنورد در جلسه معارفه خود اعلام کرد. او گفت بنا دارد عملیات های سنگین فقر زدایی شهری را از محلات حاشیه و غیره برخوردار شروع کند و لودرهای محرومیت زدایی را به محلات محروم بفرستد. آن روز، او گفت و رسانه ها نوشتند اما معلوم نبود این وعده سرخرمن و تبلیغاتی است یا این که نقد و عملی است.پنج شنبه مدیران شهری اولین عملیات جهادی را با اولویت در ناظر آباد و سپس در محله صادقیه استارت زدند و شاید اولین باری است که شهرداری بجنورد این چنین با تمام یال و کوپال وارد میدان شده است و مشابه عملیات های دوران دفاع مقدس برای آن زمان و منطقه عملیاتی تعریف کرده اند، شهردار گفت تا ۳۰ روز دیگر عملیات شهری از قبیل آسفالت و … در صورت یاری کردن هوا در محله ناظر آباد اجرا و سپس در محله صادقیه شروع خواهد شد و علاوه بر خدمات شهری یک سری خدمات دیگر که در جهت مقاوم سازی و تغییر مبلمان شهری این محلات است با تخفیف ۵۰ درصدی به شهروندان ارائه خواهد شد.
در آیین آغاز این طرح «زارعی» و اعضای شورای شهر از تخفیف ۵۰ درصدی پروانه ساختمان در این محلات قول دادند و شهردار گفت: شهرداری بنا دارد در صورت همکاری مردم و دیگر دستگاه های دولتی چهره این محلات را تغییر دهد و لباس برخوردار برای این محلات بدوزد بالاخره باید منتظر ماند و ۳۰ روز دیگر عکس های خبری آن را ملاحظه کرد.
آیا واقعاً مبلمان شهری این محلات تغییر خواهد کرد؟ اما در حال حاضر شهرداری با تمام توان وارد کار شده و شهرداری منطقه یک، مدیر عملیاتی محله ناظرآباد و منطقه ۲، مدیریت محله صادقیه مستقیم برعهده دارند و شهردار و عوامل ستادی در این مناطق نیمه ساکن اند برخی مدیران شهرداری برای این که لازم نباشد به شهرداری مراجعه کنند موقتاً دفتر کارشان را به این محلات منتقل کرده اند.
البته در شروع این عملیات رئیس شورای شهر و اعضای شورا حضور داشتند که این امر نشان می دهد شورا و شهرداری تصمیم دارند در این عملیات لبخند خانواده های محلات را شاهد باشند و از این جهت که در هنگام استارت عملیات جهادی شهری همه مدیران شهری بودند می توان به موفقیت آن امیدوار بود.

درباره ی khadamat

مطلب پیشنهادی

شستشوی میدان دام کشتا گاه صنعتی توسط بازوغلطان مناطق ۱و۲

به دستور مدیریت هماهنگی امور خدمات شهر میدان دام کشتارگاه صنعتی توسط بازوغلطان مناطق ۱و۲ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *