قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار / نمایشگاه کارزارکرونا درپارک فرهنگ بجنورد آغاز بکارکرد

نمایشگاه کارزارکرونا درپارک فرهنگ بجنورد آغاز بکارکرد

نمایشگاه کارزارکرونا درپارک فرهنگ بجنورد آغاز بکارکرد
این نمایشگاه که با هدف آشنایی و جدی ترگرفتن خطر ابتلا به ویروس کرونا برای عموم شهروندان تدارک دیده شده بود ، از امروز 26 خردادماه 99 با حضور تنی چند از مسئولین و مدیران شهری بازگشایی شد تا به مدت ده روز درمعرض عموم قرار بگیرد.
به گفته محمد موفق مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری بجنورد  ، نمایشگاه کارزار کرونا با همکاری مشترک اداره زیباسازی و این سازمان راه اندازی شد .
موفق گفت: متاسفانه به دلیل طولانی شدن زمان شیوع کرونا ، شهروندان ما از ادامه قرنطینه و حتی رعایت مسائل بهداشتی خسته شده یا خطر کرونا را جدی نمی گیرند و ما شاهد ازدحام جمعیت در بوستانها و پارکها و معابر هستیم.
وی درادامه افزود: به همین دلیل تصمیم گرفتیم نمایشگاه را درپارک فرهنگ که یکی از مراکز تجمعات شهروندی است برگزار کنیم تا علاوه برآشنایی عموم با خطر ابتلا ، روشهای پیشگیری و کنترل بیماری را نیز درکارگاه آموزشی مورد اموزش قرار بدهیم.
درآیین افتتاحیه نمایشگاه دکتر روشن روان ازمسئولین شبکه بهداشت به همراه کارشناسان این مجموعه ، آقای ابراهیمی ازاعضای ستاد توسعه مردمی استان ، مسعودی فر مدیرکل روابط عمومی استانداری ، دکتر امانی عضو محترم شورای اسلامی شهر ، حضور داشتند .
موفق مدیرعامل سازمان ، مهندس عظیمی مدیرعامل سازمان پسماند ، شافعی سرپرست سازمان حمل و نقل ، مهندس خاکشور معاون خدمات شهری ، مهندس مهماندوست مدیرعامل سازمان سیما ومنظرشهری و گروهی از کارشناسان و همکاران شهرداری نیز دراین مراسم شرکت داشتند.
گفتنی است این نمایشگاه به مدت ده روز و با رعایت کلیه مسائل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی درمعرض دید عموم قرار خواهد داشت

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

جشنواره پخت آش رشته در بجنورد برگزار می شود

#جشنواره_پخت_آش_رشته در بجنورد برگزار می شود ✅معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری بجنورد گفت: #دومین جشنواره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *