قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه » دسته‌بندی نشده » مجمع عمومی سالیانه اتحادیه آرامستان های سراسر کشور در شهر تاریخی همدان برگزار شد.

مجمع عمومی سالیانه اتحادیه آرامستان های سراسر کشور در شهر تاریخی همدان برگزار شد.

مجمع عمومی سالیانه اتحادیه آرامستان های سراسر کشور با حضور مدیران عامل آرامستانهای کل کشور با هدف انتقال تجربیات بزرگترین آرامستان کشور به سایر آرامستان ها در شهر تاریخی همدان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان آرامستانهای شهرداری بجنورد، در این گردهمایی سالیانه مدیرعامل سازمان آرامستانهای همدان ضمن خوش آمد گویی سخنانی در خصوص تجربیات ارزشمند و منحصر به فرد این سازمان به عنوان سازمان نوپا و پیشرو از تبادل نظر و ارائه راهکار‌های جدید با سایر آرامستان‌های کشور ایراد نمودند.
در ادامه مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) به تجربیات این سازمان در برنامه های فرهنگی اشاره کرد و افزود: جمع آوری کتاب خاطرات پرسنل شریف سازمان، ارتقا سطح منزلت شخصی همکاران و همچنین رفاه و تکریم پرسنل از جمله کارهایی است که می توان در جهت رفاه حال پرسنل انجام داد.

در ادامه ایرج کریمی فر سرپرست سازمان آرامستانهای شهرداری بجنورد  ضمن ابراز خرسندی از حضور در این گردهم آیی سخنان ایشان را تائید و ادامه دادند کار تطهیرکنندگی اموات مسلمین بسیار ارزشمند است و ما باید قدر خودمان و کار ارزشمند و شرعی که انجام می دهیم بدانیم و این موضوع را باید برای همکاران خدمان و همچنین شهروندان تبیین کنیم.
در پایان ایشان برای دریافت تجربیات سایر آرامستانها در خصوص مسائل فنی با روئسای آنان جلسات متعددی برگزار نمودند.

درباره ی aram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *