قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه » اخبار » بجنورد ، میزبان بزرگترین رویداد سرمایه گذاری عمران شهری کشور در سال ۹۷

بجنورد ، میزبان بزرگترین رویداد سرمایه گذاری عمران شهری کشور در سال ۹۷

‍ بجنورد ، میزبان بزرگترین رویداد سرمایه گذاری عمران شهری کشور در سال ۹۷

۲۹-۲۸ تیر ماه ۹۷ ، تالار مذاکرات سرمایه گذاری عمران شهری با حضور دهها شرکت داخلی و خارجی و شهرداریهای علاقمند در شهر بجنورد برگزار میگردد .
داود ندیم ، پدر سرمایه گذاری شهری کشور با اعلام این خبر گفت : برابر برنامه ریزیهای بانجام رسیده از یکسال پیش وبا همکاری وهماهنگی ومدیریت استانداری خراسان شمالی ، شهرداری و شورای اسلامی شهر بجنورد ، تالاردوروزه برای مذاکرات طرفهای خارجی و ایرانی با ارائه بسته های سرمایه گذاری متنوع در ۲۹-۲۸ تیر سالجاری در شهر بجنورد برگزار میشود .
شرکتهای خارجی دعوت شده به این تالار ، در زمینه پروژه های شهری بوده و علاقمندی شان را برای مشارکت و سرمایه گذاری اعلام نموده اند . شرکتهای داخلی و شهرداریهای کشور نیز میتوانند با ثبت نام از طریق شهرداری بجنورد در این رویداد بزرگ حضور یابند و ضمن آشنایی و برقراری ارتباط با شرکتهای داخلی و خارجی ، فرصتهای سرمایه گذاری خود را معرفی نمایند .
ندیم افزود : قبل از تاریخ مذکور نیز یک تور سرمایه گذاری خارجی در این شهر حضور خواهند یافت و این برنامه پیش درآمدی برای تالار مذکور خواهد بود . حضور تور سرمایه گذاری در بجنورد در دهم و یازدهم تیر ماه خواهد بود و قریب به پنجاه شرکت خارجی در این تور ثبت نام نموده اند .
موسس مدرسه مجازی سرمایه گذاری با بیان این مطلب اظهارکرد : شهرداری بجنورد با تشکیل تیم ویژه ای ، فرصتهای سرمایه گذاری شهری را شناسایی و نسبت به تهیه بسته مشارکتی برای هر کدام اقدام نموده اند و انتظار میرود برنامه های این تور و این تالار بتوانند زمینه لازم را برای انعقاد تفاهم نامه های متعدد فراهم آورند . همچنین تعدادی ازدستگاههای اجرایی و نیز برخی شهرداریهای استان خراسان شمالی نیز همزمان با این تحولات اقدام به تهیه بسته های مشارکتی خود نموده و دراین تالاروتورحضورموثرخواهندیافت وفرصتهای سرمایه گذاری خود را ارائه خواهند نمود .
وی ادامه داد : مجموعه مدرسه سرمایه گذاری ، از کلیه فعالیت هایی که در زمینه جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی برای پروژه های شهری باشد، حمایت مینماید .
ندیم یادآور شد : از شهرداریهایی که بدلایل مختلف فعلا امکان برگزاری چنین تالارها و تورهایی را ندارند خواست که فرصت را از دست ندهند و حداقل ترین کارشان این باشد که فرصتهای خودشان را در تالار های برگزارشده نظیر تالار بجنورد ارائه نمایند .
وی همچنین گفت : مطالعات چشم انداز بیست ساله ، CDS ، EDS و برندینگ شهری بجنورد در حال اتمام است و پیش بینی میشود از نیمه دوم سال ۹۷ تعدادی از این فرصتها به قرارداد قطعی تبدیل شوند .
ندیم در جواب این سوال که تحریم ها چه تاثیری بر کارتان داشته اند خاطرنشان کرد : برگزاری چنین رویدادهایی دراین چنین اوضاع تحریمی، مشابه شنا برخلاف جریان رودخانه بوده وبسیارسخت است ، ایکاش این تحریم ها رفع شوند تا بیشتر از این فرصت سوزی نشود . اما نباید از حرکت باز ایستاد .
شرکتهای ایرانی و شهرداریهای کشور برای حضوردراین تالار و تورمیتوانند با شهرداری بجنورد ارتباط برقرار نمایند .

درباره ی farhadadmin

مطلب پیشنهادی

جانمایی المان درخت با طرح آبنما در چهارراه صیاد شیرازی بجنورد

جانمایی المان درخت با طرح آبنما در چهارراه صیاد شیرازی بجنورد معاون خدمات شهری شهرداری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *