قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار / ۳۰۰هزار گلدان گل آماده کاشت در شهر بجنورد

۳۰۰هزار گلدان گل آماده کاشت در شهر بجنورد

شهردار ،
بجنورد ۱۳۹۹ شهر گل و نور خواهد شد

۳۰۰هزار گلدان گل آماده کاشت در شهر بجنورد

شهردار بجنورد گفت: به مناسبت استقبال از نوروز ۱۳۹۹، ۳۰۰ هزار گلدان گل در سطح فضای سبز شهر بجنورد کاشته خواهد شد.

مهندس زارعی افزود: در راستای آماده سازی شهر در استقبال از نوروز ۳۰۰ هزار گلدان گل در سطح فضای سبز شهر بجنورد کاشته خواهد شد.

وی با بیان اینکه امسال شهری پر از گل و نور خواهیم داشت اظهار داشت :هم اکنون فضای سبز شهر بجنورد اعم از درختان، شمشاد ها، بازپیرایی و حرس شده است، و رنگ آمیزی جداول، نقاشی دیواری سطح شهر، خط کشی معابر، ترمیم و بهسازی تابلو‌های راهنمایی و رانندگی و پاکسازی و بهسازی معابر حاشیه شهر بجنورد توسط خدمات شهری شهرداری در حال انجام است.

شهردار خاطر نشان کرد : امسال پارک دانشجو به عنوان پایلوت طرح نوروزی با المان‌های نوروزی ، نور پردازی گلکاری و.. برنامه ریزی شده تا مردم و هنرمندان بتوانند در ایام نوروز از این پارک استفاده کنند.

وی با بیان اینکه آسفالت و موج تراشی در معابر سطح شهر بجنورد از هفته گذشته شروع شده است، افزود: معابر اصلی و پرترد شهر که آسفالت نامناسب دارند نیز موج تراشی و آسفالت میشود.

مهندس زارعی بیان داشت ؛ هم اکنون اکیپ لکه گیری و ترمیم آسفالت شهر در خیابان‌های طالقانی، امیریه، شهیدبهشتی، شریعتی و امام خمینی که بیشترین تردد‌ها را دارند ترمیم و لکه گیری آسفالت انجام می‌ دهند.

شهردار بجنورد همچنین گفت: خط کشی طولی ۲۰۰کیلومتر از خیابان های شهر در قالب اکیپ شبانه آغاز شده است و تجهیزات ترافیکی در خیابان های شهر نصب می شود

 

 

 

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

آذین بندی سردرب اداری و محوطه سازی شهرداری بجنورد در هفته دفاع مقدس

شهرداربجنورد به برگزاری با شکوه مراسم هفته دفاع مقدس تاکید کرده و گفت: درچهلمین سالگرد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *