قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار / گامهای مطمئن شهرداری بجنورد برای تحقق شهرهوشمند

گامهای مطمئن شهرداری بجنورد برای تحقق شهرهوشمند

گامهای مطمئن شهرداری بجنورد برای تحقق شهرهوشمند

تفاهم نامه همکاری مشترک شهرداری و شرکت مخابرات

شهرداربجنورد درنشست مشترکی که با مدیرکل شرکت مخابرات استان برگزارشد بر ضرورت توجه به ایجاد ظرفیت هوشمند سازی شهر تاکید کرد.

مهندس زارعی به منظور ایجاد امکانات هوشمند سازی شهر ، پارک فرهنگسرای شهروند را پیشنهاد داده و اعلام داشت : این پارک با نصب تجهیزات مورد نیاز می تواند نام ” پارک شهروند هوشمند ” را به خود بگیرد.

شهردار ادامه داد: با ارائه خدمات الکترونیک ، شهروندان عزیز می توانند بخش عمده ای از فعالیتها و نیازمندی های الکترونیکی خود را مرتفع کنند.

مدیرکل شرکت مخابرات استان با ابراز خرسندی از تعامل شهرداری درامور شهری بیان کرد: سهم مدیریت شهری در تحقق اهداف و تدوین برنامه های راهبری توسعه شهر انکارناپذیراست.

دکتر هاشمی افزود: طرح پیاده سازی سیستماتیک و هوشمند سازی شهر با کلید خوردن آغاز طرح از پارک فرهنگسرای شهروند که یکی از مراکز مراجعه افراد واقشار مختلف است ، میتواند نوید بخش خدمات گسترده تر باشد.

دکترهاشمی ارائه بستر ارتباطی ، هوشمند سازی سامانه حمل ونقل ، توسعه و پیاده سازی انواع راهکاری مبتنی بر مفهوم اینترنت اشیا و ایجاد خدمات چتر الکترونیک درمراکز گردشگری را از جمله اهدافی برشمرد که در سایه تامین زیرساختهای فیبرنوری محقق خواهد شد.

این اهداف و برنامه ها قرار است به زودی با مشارکت شهرداری محقق بشود تا شهروندان ما بتوانند ازخدمات گسترده علم و فن اوری روز دنیا بهره مند شوند.

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

معاون استاندار:تبلیغات شهری کاندیداها در بجنورد مدیریت شود

معاون استاندار:تبلیغات شهری کاندیداها در بجنورد مدیریت شود معاون سیاسی- امنیتی استاندار خراسان شمالی گفت: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *