قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار / کلنگ احداث ایستگاه میانی زباله بجنورد به زمین خورد.

کلنگ احداث ایستگاه میانی زباله بجنورد به زمین خورد.

با  حضور مهندس محمدی معاون عمرانی استانداری ؛ مهندس عرب مدیرکل دفتر شهر وشوراهای استانداری ، جواد زارعی مدیرکل دفتر فنی ؛ ریاست و تنی چند از اعضای شورای اسلامی و مدیران شهرداری ؛  کلنگ احداث ایستگاه اول تخلیه زباله درجاده کشتارگاه صنعتی  به زمین خورد .

گفتنی است فرایند امحا و دفع زباله شهر، ابتدا درایستگاه اول تخلیه وبعد زباله از این محل به دفنگاه انتقال داده می شود.

شهرداربجنورد درمراسم کلنگ زنی پروژه بیان داشت: همیشه ورود به مساله پسماند برای مدیریت شهری یک چالش قوی با حواشی فراوان محسوب می شد که درمدیریت های قبل به مدیریت بعد وعده داده می شد اما بعنوان دغدغه اصلی بنده پیگیری های فراوانی را دردستور کار قرار دادیم.

مهندس زارعی بیان داشت :  دفن گاه اصلی زباله در باباموسی که ظرفیت تبدیل به یک تفریح گاه عمومی دارد ، باید سریعتر تغییر داده شود و برای ایجاد ایستگاه اول نیز طی مشورت با مشاور طرح که جانمایی را درزمینی با کمترین مخاطرات زیستی پیشنهاد داد ، در مساحت ۱۶ هزار مترمربع با فاصله ۳۲ کیلومتری از روستای نجف آباد و فاصله ۲ کیلومتر از بجنورد احداث خواهد شد.

شهردار ادامه داد: لایحه تخصیص بودجه برای اجرای عملیات اولیه آماده سازی ایستگاه اول زباله به رقم یک میلیارد تومان داده شده و منتظر تصویب شواری محترم هستیم تا بخشی از آن امسال به انجام برسد و تاسقف ۳ میلیارد تومان نیز دربودجه سال ۱۴۰۰ برای  تکمیل فضا در دو فاز به این پروژه اختصاص خواهد یافت.

شهرداراظهارامیدواری کرد با همراهی شهروندان هرچه زودتر این ایستگاه تکمیل و آماده بهره برداری شود.

سپس کلنگ احداث ایستگاه زباله به دست مهندس محمدی (معاون عمرانی استانداری ) و آقای گریوانی (برادرشهید و عضو شورای اسلامی شهر ) درجمع مدیران و حضار درمراسم به زمین زده شد.

ارتباطات شهرداری بجنورد – ۱۵ شهریور ماه ۹۹

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

آذین بندی سردرب اداری و محوطه سازی شهرداری بجنورد در هفته دفاع مقدس

شهرداربجنورد به برگزاری با شکوه مراسم هفته دفاع مقدس تاکید کرده و گفت: درچهلمین سالگرد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *