قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار / نصب کنتور هوشمند بر چاههای شهرداری بجنورد انجام شد

نصب کنتور هوشمند بر چاههای شهرداری بجنورد انجام شد


🔹چاههای تحت مدیریت شهرداری بجنورد مجهز به کنتور هوشمند شدند
به گفته مهندس مهماندوست ، مدیرعامل سازمان سیما و منظرشهرداری بجنورد ، عملیات نصب کنتور هوشمند بر چاههای تحت مدیریت شهرداری آغاز شده و طی یک هفته گذشته در ۵ حلقه چاه کنتورهوشمند نصب شده است .
🔹مهندس مهماندوست گفت: ده حلقه چاه تحت مالکیت شهرداری دارای پروانه بهره برداری بوده اما به دلیل نداشتن کنتور، فیش های صادره تاکنون با برآورد احتمالی براساس محاسبه پیک برداشت انجام می گرفته اما با نصب کنتور هم مدیریت بر برداشت آب و هم صدور فیش ها منطقی خواهد شد.
🔹این مسئول اضافه کرد: دربرخی چاهها که برداشت فصلی داریم و درسایر فصول استفاده نمی شود، نصب کنتور قطعا پرداخت آب بهای شهرداری را منطقی تر خواهد کرد.
نصب کنتورهوشمند به گفته مهماندوست اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان داشته که از محل اعتبارات سازمان سیما و منظرشهری تامین شده است .
تاکنون در چاه شهربازی ، میدان کارگر، سنگ شکن جاوید ، کشتارگاه صنعتی و استخر شهروند نصب کنتور به پایان رسیده است و ۵حلقه چاه دیگر نیز دردستور کار قراردارد.
🔹مهماندوست افزود : درراستای احیا و تعادل بخشی منابع آبهای زیرزمینی ، نصب کنتور هوشمند تعیین کننده حجم مشخصی از دبی آب است و از مزایای دیگر آن می توان به تعیین دقیق دبی مورد نیاز آب برای آبیاری فضاهای سبز شهری و تعیین دقیق ظرفیت برداشت آب اشاره کرد.
ارتباطات شهرداری – ۱۵ شهریور

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

آذین بندی سردرب اداری و محوطه سازی شهرداری بجنورد در هفته دفاع مقدس

شهرداربجنورد به برگزاری با شکوه مراسم هفته دفاع مقدس تاکید کرده و گفت: درچهلمین سالگرد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *