قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار / متن پیام تبریک نوروزی مهندس زارعی شهردار بجنورد

متن پیام تبریک نوروزی مهندس زارعی شهردار بجنورد

شهردار بجنورد حلول سال نوی ۱۳۹۹ خورشیدی را به شهروندان تبریک گفت . درمتن پیام مهندس زارعی آمده است :

🔺شهروندان عزیز حلول سال ۱۳۹۹ خروشیدی را به شما عزیزان تبریک عرض می نمایم . سالی که به فرمایش مقام معظم رهبری ؛ حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی ) سال ” جهش تولید ” نامگذاری شده است و این رهنمون گهربار انشا اله چراغ راهمان خواهد بود تا در فضایی مملو از همدلی و هم افزایی در تحقق آن بکوشیم.
سال ۱۳۹۸ اگرچه با آزمونهای سختی مواجه بودیم و بزرگترین آنها فقدان سردار بزرگ جبهه مقاومت و امنیت – سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی همه جامعه انقلابی را سوگوار کرد ؛ و اگرچه درطول سال گذشته به آزمونهای سختی مورد محک قرارگرفتیم ، اما معتقدیم که با وحدت و همدلی و همکاری خواهیم توانست به سلامت ازتمامی این گذرها عبورکنیم.

🔺اینک سال ۱۳۹۹ را درحالی آغاز می کنیم که چندی است ویروس کرونا جامعه شهری را مورد تهدید قرارداده است ،اما پیشگامان عرصه سلامت و مدافعان بهداشت در کادر پزشکی و درمانی ایثارگرانه وبا فداکاری مثال زدنی درحال خدمت هستند و با فرماندهی استاندار محترم جناب اقای دکتر شجاعی و همکاری سایر ادارات و سازمانها بویژه پیشگامان عرصه ایمنی ازجمله شهرداری ها درصفوف مقدم ارائه خدمات پیشگیرانه درمقابله با ویروس کرونا خدمات شبانه روزی خودشان را درامرضدعفونی شهر به انجام می رسانند .

🔺انشا اله به همت همه شما عزیزان بزودی این چالش را نیز با موفقیت پشت سرخواهیم گذاشت تا سال نو را اگر چه در اندوه از دست دادن شماری از شهروندان مبتلا به ویروس اما با امیدی به گذرجامعه از این بحران و آرزوی رفاه و سلامت و آرامش برای ادامه حیات جامعه شهروندی شاهد باشیم .

🔺درادامه از زحمات شبانه روزی همه همکاران خوب شهرداری در پیمایش این راه پرفراز و نشیب سپاسگزارم .
بویژه از زحمات شبانه روزی مهندس خاکشور ، معاون محترم خدمات شهری

🔺مهندس طلایی ، معاون محترم توسعه منابع
مهندس مهماندوست ، مدیرعامل سازمان فضاو منظر شهری که نوید بهار را به مدد کاشت گلهای زیبا در بلوارها به شهروندان هدیه داد
مهندس حمیدی درمجموعه معاونت عمرانی وزیربنایی و کلیه پرسنل تحت امر این عزیزان
مهندس نقیب و دکتر مقدمی در مدیریت مناطق و کلیه مدیران عامل سازمانها که خستگی ناپذیر در حال خدمت هستند ، سپاسگزارم. دوستان و عزیزان همکار خدا قوت

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

با تلاش شهرداری ، مناطق کم برخوردارهم از خدمات برخوردارخواهند شد

شهردار بجنورد: روحیه مشارکت و همکاری جوانان بجنوردی ستودنی است : با تلاش شهرداری ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *