قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار / متن تبریک مشترک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد

متن تبریک مشترک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد

بیانیه مشترک تبریک عید سعید  قربان

بسمه تعالی

عید قربان عید بندگی است ، عید رها شدن از اسارت نفس اماره برابر عشق به معبود تا صداقتی راستین درزمین و آسمان بنام حضرت  ابراهیم برای همیشه بماند و میراث ماندگارش برای مسلمانان ، عبودیت بی قید وشرط به معبود باشد و ایمان و یقینی بی مثال بر بندگی اش.

و چه زیباست تجسم بندگی برفرمان دوست بی هیچ چون و چرایی تا زنجیر تعلق از روح بازکنی و صبور و مومن دل در عشق بی مثال خداوند بسپاری .

اینک درعید بندگی درحال تجربه جدیدی از این عید بزرگ بر مسلمانان و شیفتگان امامت و ولایت هستیم. روزگارانی که صفوف حاجیان –  لبیک گویان دعوت حق را اجابت کرده و لباس احرام به تن داشتند و …. امسال بواسطه وجود بیماری همه گیر کرونا زیارت هم معنای دیگری می گیرد که تنها به مدد معنویت و ازجنبه روحانی آن محقق می شود.

و قربانی کردن نیز مشروط به رعایت تمام مسائل ایمنی و بهداشتی و با الزام رعایت حذف سفرهای درون شهری و جلوگیری از تجمعات به منظور کاهش مخاطرات ایمنی و بهداشتی شکل دیگری برگزار می شود.

لذا ضمن تبریک این عید بزرگ به هم استانی های عزیز و شهروندان گرانقدرمان ، امیدواریم با تکیه بر خصلتهای نیک انسانی درپویشی همدلانه و مومنانه ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی درانجام مراسم عید سعید قربان ، نیازمندان جامعه مان  را هم فراموش نکنیم .

و انشاا… با وفاق و همدلی و وحدت ،  عید سال آینده را درجوار هم درمکه معظمه و درحال زیارت خانه خدا حضور یافته  و تمام فرائض دینی را به رسم بندگی ادا کنیم . به امید آن روز .

مهدی محمدی – رئیس شورای اسلامی شهر

هادی زارعی – شهردار بجنورد

 

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

سابهای خانگی قاتل جان آسفالت – دود بی توجهی درچشم اهالی محل 

پ اینکه شهرداری بجنورد درهر فرصتی از قدرت بالای تخریب پسابهای خانگی حرف می زند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *