قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار / فعالیتهای نوروزی شهرداری بجنورد سرعت گرفت

فعالیتهای نوروزی شهرداری بجنورد سرعت گرفت

فعالیتهای نوروزی شهرداری بجنورد سرعت گرفت
بدستور شهردار بجنورد ، کلیه اقدماتی که دراستقبال از بهار ۹۹ درجلسات ستاد نوروزی شهرداری تدارک دیده شده بود ، وارد فازعملیاتی شد.
مهندس زارعی ازآغاز خط کشی گسترده معابر شهر خبرداد و گفت: عمده فعالیتهای ترافیکی شهر به دلیل ممانعت از مشکلات ترافیکی ، در ساعات کم تردد وشبانه انجام می گیرد .
بروز رسانی تابلوهای راهنمایی و نصب تجهیزات ترافیکی نیز به توصیه شهردار بجنورد در حال انجام است.
مهندس زارعی دربخش دیگری از سخنانش به آمادگی کاشت ۳۰۰ هزارگلدان گل دربلوارها و پارکها اشاره کرده و گفت: درتحقق شعار” شهر گل و نور” دراستقبال از سال ۹۹ درتلاشیم تا چهره ای مقبول و مطلوب از شهرمان را برای مسافرین و زائرین گرامی به نمایش بگذاریم.
با توجه به نورپردازی میادین و پارکها وافزایش نصب تجهیزات نوری ، ریسه و … نما و جلوه شبانه شهر را ارتقا خواهیم بخشید.
پاکسازی گروهی محلات شهری و شهرتکانی دیگراقدامی است که مهندس زارعی به آن اشاره کرده و افزود: با حضور گروهی پاکبانان درمحلات ، کلیه معابر از نخاله ، زباله پاکسازی شده و مبلمان نصب شده در آنها نیز شستشو و ضدعفونی می شود .
دربخش زیباسازی شهرنیز شهرداریادآورشد: توجه به نقاشی دیواری و اجرای طرح های هنری دردیوارهای شهر، ساخت چندین المان شهری از مواد بازیافتی یا مصالح کم هزینه ، رنگ آمیزی و بروز رسانی المان سالهای گذشته با جانمایی جدید برای نصب ازدیگراقداماتی است که به فراخور زمانی که تا پایان سال دراختیارداریم به انجام می رسانیم.
فعالیتهای عمرانی دراسفندماه به گفته مهندس زارعی معطوف به ترمیم و لکه گیری معابر است .
مهندس زارعی ابراز امیدواری کرد با کنترل ویروس کرونا و رفع خطر ابتلا به آن ، سالی مملو از شادی و زیبایی را با شهروندان عزیزمان درنوروز۹۹ جشن بگیریم.

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

آذین بندی سردرب اداری و محوطه سازی شهرداری بجنورد در هفته دفاع مقدس

شهرداربجنورد به برگزاری با شکوه مراسم هفته دفاع مقدس تاکید کرده و گفت: درچهلمین سالگرد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *