قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار / شهردار بجنورد: مهلت تخفیفات شهرداری تا پایان اردیبهشت ماه ۹۹ تمدید شد شهردار بجنورد با اعلام این خبر گفت: به منظور جلوگیری از تجمعات شهروندی ، طی دستورالعمل ابلاغی از استانداری محترم پیشنهاد تمدید تخفیفات مورد قبول واقع شد و به شهرداری ابلاغ شد. مهندس زارعی بیان کرد: هم اکنون مهلت ارائه تخفیفات که پیشتر تا پایان اسفند ماه تمدید شده بود با همین تعرفه تا پایان اردیبهشت ماه ۹۹ تمدید شد تا شهروندان بتوانند درهرفرصتی که دارند بدور از تجمع و امکان افزایش ریسک ویروس کرونا ازاین فرصت استفاده کنند. تعرفه ابلاغی به گفته مهندس زارعی درسال ۹۹ طبق تعرفه سال ۱۳۹۸ محاسبه خواهد شد و شهروندان برای بدهی های خود به شهرداری نگران نباشند.

شهردار بجنورد: مهلت تخفیفات شهرداری تا پایان اردیبهشت ماه ۹۹ تمدید شد شهردار بجنورد با اعلام این خبر گفت: به منظور جلوگیری از تجمعات شهروندی ، طی دستورالعمل ابلاغی از استانداری محترم پیشنهاد تمدید تخفیفات مورد قبول واقع شد و به شهرداری ابلاغ شد. مهندس زارعی بیان کرد: هم اکنون مهلت ارائه تخفیفات که پیشتر تا پایان اسفند ماه تمدید شده بود با همین تعرفه تا پایان اردیبهشت ماه ۹۹ تمدید شد تا شهروندان بتوانند درهرفرصتی که دارند بدور از تجمع و امکان افزایش ریسک ویروس کرونا ازاین فرصت استفاده کنند. تعرفه ابلاغی به گفته مهندس زارعی درسال ۹۹ طبق تعرفه سال ۱۳۹۸ محاسبه خواهد شد و شهروندان برای بدهی های خود به شهرداری نگران نباشند.

شهردار بجنورد: مهلت تخفیفات شهرداری تا پایان اردیبهشت ماه ۹۹ تمدید شد
شهردار بجنورد با اعلام این خبر گفت: به منظور جلوگیری از تجمعات شهروندی ، طی دستورالعمل ابلاغی از استانداری محترم پیشنهاد تمدید تخفیفات مورد قبول واقع شد و به شهرداری ابلاغ شد.
مهندس زارعی بیان کرد: هم اکنون مهلت ارائه تخفیفات که پیشتر تا پایان اسفند ماه تمدید شده بود با همین تعرفه تا پایان اردیبهشت ماه ۹۹ تمدید شد تا شهروندان بتوانند درهرفرصتی که دارند بدور از تجمع و امکان افزایش ریسک ویروس کرونا ازاین فرصت استفاده کنند.
تعرفه ابلاغی به گفته مهندس زارعی درسال ۹۹ طبق تعرفه سال ۱۳۹۸ محاسبه خواهد شد و شهروندان برای بدهی های خود به شهرداری نگران نباشند.

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

دورنمای خدمات شهرداری بجنورد درگلستان شهر

دورنمای خدمات شهرداری بجنورد درگلستان شهر مشارکت دو برابری شهرداری درقبال عوارض پرداختی اهالی طی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *