قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار / دیدارشهرداربجنورد از مجموعه منطقه دو شهرداری

دیدارشهرداربجنورد از مجموعه منطقه دو شهرداری

مهندس زارعی صبح امروز به همراه مدیرانش از شهرداری منطقه دو بازدید کرد .
شهرداربا اشاره به شرایط درگیری جامعه با بیماری کرونا گفت: متاسفانه درحال تجربه سختی از شرایط هستیم و تنها به تدبیرمدیران و کارکنان خوب شهرداری است که توانستیم تاکنون کلیه مزایا ودستمزد کارگران و پرسنل زحمتکش شهرداری را بپردازیم.
مهندس زارعی ادامه داد:خوشبختانه مدیرانی کاربلد و واقف به قوانین دربدنه شهرداری بعنوان سرمایه های ارزنده سازمانی محسوب می شوند که با ارائه خدماتشان امروزشاهد رضایت ۹۹ درصدی از شهرداری هستیم.
ایشان ضابه مندی و قانونمداری را لازمه مدیریت شهری دانست و آنرا به همه مدیران شهرداری مورد تاکید قرارداد.
آقای طلایی فر نیز وجود مدیران کوشا را سرمایه سازمانی دانست و گفت:شهرداری ها مظلوم واقع شده اند که به رغم خدماتشان درجلب مشارکت شهروندان نتوانسته اند عملکردی که باید داشته باشند.
معاون توسعه مدیریت و منابع گفت: مهندس نقیب یکی از ارزنده ترین مدیران درکالبد شهرداری هستند که وقوفشان به مسائل قانونی قابل ستایش است.
مهندس نقیب مدیرمنطقه دوشهرداری نیز طی سخنانی همراهی با شهرداررا افتخارخود دانست و گفت:برای جذب درآمدها به دلیل شیوع کرونا آنگونه که باید نتوانستیم به تعهداتمان عمل کنیم اما خود را متعهد به قوانین و قراردادها می دانیم.
مهندس نقیب درادامه گفت: باید درفضایی دوستانه بتوانیم ازخودمان نقد را شروع کنیم
درپایان جلسه ، شهردار به رسم یادبود با اهدای هدیه ای از مهنس نقیب (مدیرمنطقه دو ) – اسماعیل ریحانی ، خانم دفتری ، آقای رضایی و آقای دوست محمدی بواسطه تلاشهایشان برای جذب درآمدها تقدیرکرد.
ارتباطات شهرداری – ۱ مهرماه ۹۹

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

پاییز پرزحمت برای شهرداری

🍂پاییز پرزحمت برای شهرداری 🍁پاییز اگرچه فصلی زیبا با رنگ رنگ برگهای پاییزی حس و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *