قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار / جلسه تودیع ومعارفه معاونت خدمات شهری شهرداری بجنورد برگزارشد

جلسه تودیع ومعارفه معاونت خدمات شهری شهرداری بجنورد برگزارشد

جلسه تودیع ومعارفه معاونت خدمات شهری شهرداری بجنورد برگزارشد
✅جلسه تودیع و معارفه معاونت خدمات شهری شهرداری امروز در سالن جلسات شهردار و با حضور مدیران ارشد شهرداری برگزار شد.
💠شهردارسابقه آشنایی با مهندس خاکشوررا طی دوران مدیریت قبل و ادامه آن را به قریب به یکسال خدمت درپست معاونت خدمات شهری برشمرد و گفت: چیزی جز پشتکار و دلسوزی و تعهد بالا درایشان سراغ نداشتم.
مهندس زارعی اضافه کرد: شخصیت آقای خاکشور خدمت ۲۴ ساعته بوده و نسبت به سرنوشت شهر و شهروندان تعهد بالایی داشتند.
✅مهندس زارعی درادامه به بی تقوایی و بی انصافی برخی افراد با پسوند فعالیت رسانه درکانالهای مجازی را نسبت به سخن پراکنی در عزل مهندس خاکشور تقبیح کرده و گفت: ایشان را به خدا واگذار می کنیم زیرا معتقدیم کسی که سابقه فعالیت ۳۰ ساله داشته و از جامعه ایثارگران و جانبازان باشند قطعا کارنامه قابل دفاعی دارند .
✅شهردارهمچنین درمعرفی مهندس شادکام بعنوان سرپرست معاونت خدمات شهری خواست تا از تجارب مهندس خاکشور بهره مند شوند.
✅شهردار ، پاکدستی ، جوانی و انگیزه بالا را  ازخصوصیات مهندس شادکام برای احراز پست معاونت خدمات شهری شهرداری برشمرد و گفت: همچنین مهندس بابایی بعنوان ریاست سازمان پسماند شهرستان درجایگزینی آقای شادکام یکی از بهترین انتخابها توصیه شدند که امیدواریم درارائه خدمت موفق باشند.
✅مهندس خاکشور با تشکر از حسن اعتماد شهردار طی یازده ماه گذشته عنوان کرد: هرگز کسانی که به حرمت من بی احترامی کرده و آبروی مسلمانی را به سخره می گیرند ، نمی بخشم زیرا حتی یک پرونده علیه خودم درمراجع قضایی نداشته و هرگز برای تخلفات مورد مواخذه قرار نگرفته ام.
ایشان ادامه داد: برای احراز پست معاونت از هزاران فیلتر برای تایید گذشتم که ازهمه آنها سربلند بودم حالا با چه میزان و ترازویی مورد قضاوت برخی بدخواهان قرارگرفته ام ، نمی دانم .
✅مهندس خاکشور ادامه داد: فعالیت انتخاباتی را حق خودم می دانم که درخارج از مسئولیت سازمانی شکل گرفته و هرگز کسی را به این امر ترغیب نکرده ام اما حضور کارگران درکنارم را نشان از دوستی و فضای همدلی می دانم که باجان و دل کار می کردند.
✅ترغیب و تهدید و اجیرکردن افراد برای شرکت در انتخابات و حمایت از یک کاندیدا را نه عقلانی و نه عرفی می دانم .
ایشان در فراز دیگری از سخنانش به جذب درآمد ۳۷ میلیارد تومانی و پرداخت به موقع حقوق در دوران سرپرست شهردار و درادمه خودکفایی تولیدات گیاهی ، انجام ابتکارات در تاسیسات شهری ، خدمات شبانه روزی در دوران شیوع کرونا را در دوران خدمت در معاونت خدمات شهری از موفقیتهایش برشمرد و عنوان کرد : روحیه ام تنها به خدمت معطوف است حالا این خدمت در هر مقام و منصبی که باشد برایم ارزشمند است .
✏️مهندس شادکام نیز معاونت خدمات شهری را پیشانی کار شهرداری توصیف کرد که خدماتش مستقیما با نیازهای خدماتی شهروندان همراه است و خود را یک کارمند شبانه روز برای کار در شهرداری تعریف کرد.
وی ، حفظ و نگهداری ماشین الات فرسوده خدماتی ، نظارت بر خدمات جهادی در حواشی شهر و تکمیل ایستگاه میانی را از مهمترین اهداف دوران خود نام برد.
✏️مهندس مهماندوست مدیرعامل سازمان سیما و منظرشهری نیز طی سخنی کوتاه مهندس خاکشوررا پدر فضای سبز شهر توصیف کرد و گفت : حتی ایشان درزندگی شخصی بنده راهنمایم بودند و از بنیان گذاران منظرشهری در کاشت شمشاد و توجه به توسعه پارکها هستند .
✏️آقای طلایی معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری نیز روحیه بالا و انگیزه خدمت درمهندس خاکشور را از بارزترین خصلتهای ایشان نام برد و برای مهندس بابایی و شادکام آرزوی توفیق کرد.
✏️✏️درادامه احکام آقای اصغربابایی بعنوان سرپرست سازمان پسماند شهرستان – مهندس شادکام سرپرست معاونت خدمات شهری – مهندس خاکشور مشاور خدمات شهری شهردار بجنورد  منصوب شدند و با تقدیم لوح سپاس از زحمات مهندس خاکشور تقدیر شد.
ارتباطات شهرداری – ۱۲ مهر ۹۹

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

ادامه خدمت شهرداری در شهرک ولی عصر بجنورد

🌺ادامه خدمت شهرداری در شهرک ولی عصر بجنورد به همت مدیرناحیه شهرداری شهرک ولی عصر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *