قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار / تشدید نظارتهای شهرداری  درعید قربان بر ذبح دام

تشدید نظارتهای شهرداری  درعید قربان بر ذبح دام

 

شهرداری بجنورد درعید قربان امسال نظارتهای خود را بر شهر تشدید می کند.

مهندس خاکشور معاون خدمات شهری شهرداری ضمن تبریک عید سعید قربان به شهروندان  گفت: امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا و همه گیری این بیماری و با توجه به وضعیت درخطر شهر باید سختگیری بیشتری درگشت ونظارت اعمال کنیم.

مهندس خاکشورگفت: خرید وفروش دام به دلیل تاکید مدیران استانی بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی و جلوگیری از تجمع امسال محدود به فروش دام در کشتارگاه شده است تا قابلیت نظارت کارشناسان بهداشتی متمرکزدراین مکان میسرباشد.

معاون خدمات شهری افزود: ذبح دام که سالهای گذشته در کشتارگاه و یا  بصورت شخصی امکان پذیربود امسال باید با رعایت موارد بهداشتی تحت نظارتهای شدیدتری قراربگیرد.

مهندس خاکشور ادامه داد: رعایت مسائل بهداشتی و الزام استفاده از ماسک نیز توسط واحد گشت درمحل کشتارگاه مستقر شده است که مسائل ایمنی را به دامداران عزیز و شهروندان حاضر درکشتارگاه یادآوری می کند.

این مسئول یادآورشد: اگرچه ما تلاشمان را درکنترل شرایط صرف نظارت ها و برخورد با موارد تخلف خواهیم کرد ، اما فراتراز وظایف خودمان نیازمند مشارکت شهروندان هستیم تا با درک متقابل از شرایط سخت بیماری کرونا که درگیرآن هستیم ، خودرا ملزم به رعایت اصول بهداشتی دانسته و تنها از کشتارگاه صنعتی نسبت به اقدام دام و ذبح دراین محل استفاده کنند .

گفتنی است امسال به دلیل تشدید رعایت مسائل بهداشتی برای عرضه دام هیچ ایستگاهی معرفی نشده است و کلیه خرید و فروش و خدمات ذبح دام در کشتارگاه صنعتی انجام خواهد گرفت.

 

ارتباطات شهرداری – ۹ مرداد ۹۹

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

سابهای خانگی قاتل جان آسفالت – دود بی توجهی درچشم اهالی محل 

پ اینکه شهرداری بجنورد درهر فرصتی از قدرت بالای تخریب پسابهای خانگی حرف می زند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *