قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار / اقدام قابل تقدیر شهردار بجنورد در تقدیر از جامعه پزشکی و درمانی شهر و اهدای گلدان گل به بیمارستانها و مراکز درمانی

اقدام قابل تقدیر شهردار بجنورد در تقدیر از جامعه پزشکی و درمانی شهر و اهدای گلدان گل به بیمارستانها و مراکز درمانی

اقدام قابل تقدیر شهردار بجنورد در تقدیر از جامعه پزشکی و درمانی شهر و  اهدای گلدان گل به بیمارستانها و مراکز درمانی

🔹شهردار بجنورد با ذکراینکه این روزها شاهد تلاش و مجاهدت ایثارگرانه جامعه پزشکی در دفاع از امنیت روان و سلامت شهروندان هستیم ، گفت : برخود وظیفه دانستیم ضمن حضور در بیمارستانها و عرض خداقوت از تلاشهای پرستاران و پزشکان خستگی ناپذیرشهرمان تقدیر کنیم.

🔹مهندس زارعی گفت: اینکه عده ای فراتر از وظایف قانونی شان تنها با تکیه بر انسانیت و اخلاق بدون ذره ای ابراز خستگی درتکاپوی تامین سلامت جامعه هستند ، موهبتی است که خداوند متعال به این افراد درکسوت پزشک و پرستار و کادر بیمارستان بخشیده است .

🔹شهردار ادامه داد: به برگشت سلامت به جامعه خیلی  امیدواریم زیرا به اقدامات فراگیر شبکه بهداشت و درمان و کلیه دستگاههای اجرایی و خدماتی شهر باورداریم که فراتر از توان و وظیفه درتلاش هستند و انشا اله بزودی شاهد عبور از بحران کرونا در جامعه خواهیم بود.

🔹مهندس زارعی گفت : به دلیل اینکه در آستانه نوروز قرارداریم به رسم ادب و احترام وبا هدف تقویت روحیه جامعه محترم درمانی شهرمان با تهیه گلدان های گل توسط هیاتی از پرسنل خدوم شهرداری از بیمارستانها بازدید و گلدان گل را تقدیم این عزیزان خواهیم کرد تا بدانند که ما هرگز زحماتشان را فراموش نمی کنیم و خودمان را مدیون زحمات این عزیزان می دانیم.

۷۰ گلدان گل از طرف شهردار دربیمارستانها به پزشکان و کادردرمانی بیمارستانها و شد

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

دورنمای خدمات شهرداری بجنورد درگلستان شهر

دورنمای خدمات شهرداری بجنورد درگلستان شهر مشارکت دو برابری شهرداری درقبال عوارض پرداختی اهالی طی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *