قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار / اقدامات شهرداری درتغییرچهره شهربجنورد – محلات کم برخوردار رنگ توسعه به خود گرفتند.

اقدامات شهرداری درتغییرچهره شهربجنورد – محلات کم برخوردار رنگ توسعه به خود گرفتند.

اقدامات شهرداری درتغییرچهره شهربجنورد – محلات کم برخوردار رنگ توسعه به خود گرفتند.
عملیات عمرانی در صادقیه بجنورد وارد فازاجرایی شد.
شهرداربجنورد با ذکراین مطلب گفت: طی تفاهم نامه مشترک شهرداری و جذب اعتباراز محل بازآفرینی شهری ، هم اکنون اعتبارعمرانی برای صادقیه به سقف ۳ میلیارد و۳۰۰ میلیون تومان رسیده است که تماما صرف بهسازی معابر و ساخت پارک محله دراین منطقه خواهد شد.
مهندس زارعی افزود : قرار است تا به اعتبار یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان ازمحل اعتبارات بازآفرینی شهری معابراین محله را که بخشی از آن نیازمند زیرسازی و بخش دیگری نیازمند لکه گیری است ، بهسازی کنیم.
ساخت پارک محله درمساحت ۲۵۰۰ مترمربع که شامل سوله ورزشی ، زمین بازی روباز وتجهیز پارک خطی به مبلمان و تاسیسات نوری میشود نیزبه تاکید مهندس زارعی با صرف اعتبار یک ونیم میلیارد تومان ازابتدای سال ۹۹ وارد فازاجرایی خواهد شد.
استقرار دفتر تسهیل گری دیگراقدامی است که شهرداربه آن اشاره کرده و افزود: با استقرار دفتر تسهیل گری در این محله نیازسنجی های توسعه براساس نیازها و اولویتهای محله انجام خواهد گرفت که می تواند در راهبردهای مدیریت شهری موثرباشد.
مهندس زارعی ، ارائه بسته های مشوق به ساکنین محله ناظرآباد را بعنوان اقدام مفید شهرداری درهدایت شهروندان به قانون مداری و رعایت ضوابط شهری دانست و بیان کرد: شهروندان دراین محله می توانند ازپروانه رایگان درصورت اخذ مجوزاحداث بنای مسکونی درحد تراکم پایه بهره مند شوند.
تخفیف ۲۰ درصدی پرداخت عوارض ، اعمال مهلت پرداخت عوارض تا استعلام های بعدی یا اقساط بلند مدت ، معافیت عوارض برای واحدهای مسکونی ویلایی درحد یک واحد تازیربنای ۱۰۰ مترمربع به شرط تامین پارکینگ نیز ازدیگر موارد مطرح شده در بسته های تشویقی شهرداری است .
به گفته مهندس زارعی ، به منظور ایجاد زیرساختهای محله ای کلیه صدورمجوزهای حفاری و آسفالت شکافی رایگان صادرمیشود تا قبل از آغاز فعالیتهای شهرداری در آسفالت معابر ، انشعاب خدمات نیز به محله ناظرآباد ارائه شود.

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

دورنمای خدمات شهرداری بجنورد درگلستان شهر

دورنمای خدمات شهرداری بجنورد درگلستان شهر مشارکت دو برابری شهرداری درقبال عوارض پرداختی اهالی طی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *