قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار / اطلاعات وضعیت آسفالت معابر بجنورد در۵ میلیون مترمربع برداشت شد

اطلاعات وضعیت آسفالت معابر بجنورد در۵ میلیون مترمربع برداشت شد

 

معاون فنی وامور زیربنایی شهرداری بجنورد با اشاره به پیاده سازی نرم افزار

( GIS) بروضعیت ۵ میلیون مترمربع از معابرشهر؛  از مناسب بودن آسفالت در وسعت ۱ میلیون و ۷۵۰ هزارمترمربع خبرداد و گفت: دراین مقایسه براساس ارزیابی کارشناسی انجام گرفته ۱۳۲ هزارمترمربع از معابرنیازمند لکه گیری هستند.

مهندس حمیدی با ذکراینکه بخش عمده ای از لکه گیری ها به دلیل ورد پسابهای خانگی یا زیرسازی نامناسب شرکتهای حفار درادوار گذشته باعث ایجاد نشست دربافت آسفالت شده است ، بیان داشت: به دلیل استفاده از مصالح مرغوب و با کیفیت و توجه به استانداردها می توانیم ادعا کنیم که عمر مفید آسفالت دارای ماندگاری ۵ تا ۱۰ سال  است اما بی توجهی در حفظ و نگهداری که بخش اعظم آن به شهروندان برمی گردد این عمرمفید را به ۳ سال محدود کرده است .

ایشان با اشاره به اینکه طی سنوات گذشته دربرخی از مناطق شهری بارها عملیات لکه گیری معابر انجام گرفته بیان داشت: دربررسی مجدد می بینیم فرهنگ حاکم برآن منطقه با ورود پسابهای خانگی به بیرون منازل موجب تخریب مجدد شده است و شهروندان شاکی از وضعیت بد معابر درخواست مجدد لکه گیری دارند.

مهندس حمیدی با تاکید براینکه منابع مالی شهرداری محدود است و باید دراستفاده ازآن مدیریت لازم اعمال شود ، گفت: امیدواریم شهروندان عزیز هم همسو با سیاستهای خدماتی شهرداری درحفظ و نگهداری از امکانات اهتمام بورزند.

ارتباطات شهرداری – ۶ مرداد ۹۹

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

سابهای خانگی قاتل جان آسفالت – دود بی توجهی درچشم اهالی محل 

پ اینکه شهرداری بجنورد درهر فرصتی از قدرت بالای تخریب پسابهای خانگی حرف می زند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *