قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار / اصلاح فرآیندها و نظارت مستمر در دستور کار بازرسی شهرداری قرار گرفت:

اصلاح فرآیندها و نظارت مستمر در دستور کار بازرسی شهرداری قرار گرفت:

اصلاح فرآیندها و نظارت مستمر در دستور کار بازرسی شهرداری قرار گرفت:
مدیربازرسی شهرداری بجنوردگفت اصلاح فرایندها و نظارت مستمرجهت پیشگیری از بروز تخلفات عمدی یا سهوی جایگزین مچ گیری در شهرداری میشود
مدیربازرسی شهرداری بجنوردبا تبریک هفته قوه قضاییه خطاب به عدالت ورزان سیستم قضایی استان و شهرستان بجنوردگفت: قوه قضائیه در کشور ما یکی از نهادهای حکومتی است که در راستای احقاق حقوق فردی و اجتماعی و برقراری عدالت و امنیت تلاش می کند .
حسین علامت افزود: درتقارن با هفته قوه قضائیه ، اداره بازرسی شهرداری در راستای مسئولیتهای قضایی خود ، احصای فرایندهای سازمانی را در دستور کار قرارداده تا علاوه بر بروز رسانی فرایندها از تخلفات سهوی که ناشی از نارسایی قوانین یا انجام سنتی امور است ، جلوگیری کند.
وی افزود: هم اکنون بخشی از ضروری ترین مسائل مرتبط با شهرداری که ایجاد شائبه نموده است، را دراولویت بررسی قرار داده ایم تا با اصلاح این فعالیتها بتوانیم درحوزه های مختلف شهرداری شاهد ارتقای کیفی امور باشیم .
علامت با اشاره به الکترونیکی شدن فرایندها دربخشی از مسئولیت های شهرداری بیان کرد:شهرداری بجنورد با برون سپاری برخی از وظایف شهرداری به بخش خصوصی ازجمله پرداخت عوارض و فیش های نوسازی به دفاتر پیشخوان توانسته است فرایند پاسخگویی را تسهیل و موجب کاهش تخلفات سهوی شود..
مدیربازرسی شهرداری با بیان اینکه پرسنل شهرداری متعهد ترین نیروی انسانی را درخدمت دارد ، ادامه داد: شهرداری بعنوان یک مجموعه خدمات رسان درهمه زوایای زندگی شهری، حضوری مستمر و پویا دارد و برای توسعه خدمات و بهینه سازی امور برای جلب رضایت شهروندان و ایجاد محیطی امن و راحت برای مردم نیازمند افزایش سطح تعاملات شهروندی است.
این مقام مسئول یادآورشد: ایجاد شفافیت درعملکرد دستگاهها بارها مورد تاکید مقام معظم رهبری (مدظل العالی ) قرارگرفته است و ما هم درتلاشیم تا رویکردی مسئولانه نسبت به جلب اعتماد مردم به سیستم خدمات رسان شهرداری داشته باشیم.
مدیر بازرسی شهرداری بجنورد بیان داشت : درگاههای ارتباطی شهرداری از طریق سامانه ۱۳۷ می تواند مرجعی برای ثبت انتقادها و درخواستهای شهروندان باشد که زمینه نظارت و پایش اطلاعات دربازرسی را درصورت دریافت گزارش تخلف فراهم می آورد.
ایشان با ذکراینکه هدف ما از اصلاح فرایندها ، مچ گیری نیست اضافه کرد: درتلاشیم تا با نظارت مستمر و تقویت کنترل ها از بروز تخلفات که معتقدیم عمدتا سهوی است بعنوان یک راه حل پیشگیرانه بهره ببریم و طی چند ماه اخیر نیز بازتاب خوبی درقبال انجام این مسئولیت درشهرداری شاهد بودیم که نشان از ارزیابی مثبت امور دارد.
حسین علامت خاطرنشان کرد:بخشی از فعالیت بازرسی درحوزه رسیدگی به شکایات است و بسته به نوع شکایت ، نوع تخلف و حدود مسئولیت سازمانی را مورد سنجش و پایش قرار میدهد تا دراین فرایند با اصلاح امور و تشریح راهکارهای قانونی تمام گریزگاههای نقض قانون مسدود شود.

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

دورنمای خدمات شهرداری بجنورد درگلستان شهر

دورنمای خدمات شهرداری بجنورد درگلستان شهر مشارکت دو برابری شهرداری درقبال عوارض پرداختی اهالی طی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *