قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار / استفاده از ظرفیت علمی و پژوهشی جوانان ، اولویت مدیریت شهری بجنورد

استفاده از ظرفیت علمی و پژوهشی جوانان ، اولویت مدیریت شهری بجنورد

استفاده از ظرفیت علمی و پژوهشی جوانان ، اولویت مدیریت شهری بجنورد
شهردار بجنورد درحاشیه نشست با پژوهش گران جوان درپارک علم و فن آوری ، از نزدیک با فعالیت های این مرکز آشنا شد و گفت: ایده پردازی و نیروی جوان همیشه باید بتواند پویایی و شتاب و توان ریسک پذیری اش را در امور واقعی زندگی بکار ببندد تا درقبال آن تجربه بیاندوزد و باعث ارتقای سطح کارشود.
مهندس زارعی افزود: خوشبختانه شاهدیم نیروی جوان مستعد و کاربلدی دراین مجموعه فعالیت دارند و همکاری متقابل مدیریت پارک فن آوری پتانسیل خوبی برای شناخت استعدادها و توان اجرایی جوانان را فراهم آورده است.
مهندس زارعی بیان کرد: روزمرگی و تکرار درسطوح کاری مانعی بر خلاقیت است اما همیشه فکرهای خلاق و جوان می توانند با ایده پردازی هایشان باعث حرکت پرشتاب دردنیای کار باشند .
شهردار با اشاره به رهنمون مقام معظم رهبری (مدظل العالی) درخصوص جذب افکار جوانان و به مشارکت گرفتن آرای جوانان گفت: اکتشافات و ابتکارات جوانان می تواند باعث تحول و تغییر رویه کار در اموری که هنوز از دنیای پیشرفته علم دور مانده اند ، شود.
مهندس زارعی استفاده از نیروی جوان و خلاق را برای ارتقای سطح خدمات مدیریت شهری و معرفی پروژه ها و برنامه یا ایده هایی در طراحی شهردعوت به همکاری کر

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

دورنمای خدمات شهرداری بجنورد درگلستان شهر

دورنمای خدمات شهرداری بجنورد درگلستان شهر مشارکت دو برابری شهرداری درقبال عوارض پرداختی اهالی طی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *