قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار / آوای عمرانی شهرداری به شهرک ولی عصر بجنورد رسید

آوای عمرانی شهرداری به شهرک ولی عصر بجنورد رسید

آوای عمرانی شهرداری به شهرک ولی عصر بجنورد رسید
صبح امروز طی بازدیدی که شهردار بجنورد به همراه مدیرمنطقه دو از شهرک ولی عصر داشت ، برلزوم ارائه خدمات با جلب مشارکت اهالی تاکید کرد.
مهندس زارعی گفت: باورداریم که مشکلات دراین منطقه زیاد است اما باید بپذیریم که امکانات شهرداری نیز محدود است و نیازمند مشارکت اهالی هستیم .
شهردارافزود: می توانیم طرح بهسازی معابر و پیاده روها را به شرط مشارکت اهالی برای اجرا از طرف شهرداری تامین و دراختیارمعتمدین قرار بدهیم تا پایلوت آغاز این طرح ازاین شهرک کلید بخورد.
مهندس زارعی درادامه یاداورشد: با استقرار دفتر پیشخوان درشهرک ولی عصر امیدواریم شاهد مشارکت بالای اهالی برای پرداخت به موقع عوارض باشیم و مطمئن باشید که با مشارکت ۷۰ درصد اهالی درپرداخت عوارض ، قطعا شهرداری خود را مکلف به ارائه خدمات به شما می داند.
شهردارهمچنین به آمادگی شهرداری برای احداث پارک ۷ هکتاری درشهرک ولی عصر خبرداد و گفت: مشروط به تحویل زمین از اداره کل مسکن و شهرسازی اقدام به اجرا خواهیم کرد.
مهندس زارعی همچنین به آمادگی شهرداری برای اهدای گل و کاشت توسط اهالی نیز اشاره کرده و گفت: خوشبختانه تولیدات نهالستان ما ظرفیت تامین گل را دارد و اگر شهروندان علاقمند دراین شهرک آمادگی داشته باشند می توانند ازاین ظرفیت به نفع منطقه محل سکونتشان بهره ببرند.
شهردار خواستار تلاش اهالی برای اختصاص سوله کنار مسجد به شهرداری شد تا ازاین مکان برای تجهیز و ایجاد فرهنگسرا استفاده شود.
مهندس زارعی که درحضور جمعی از معتمدین بازدیدی از شهرک ولی عصر و روند انجام امور عمرانی دراین منطقه داشت درادامه این بازدید اعلام کرد هرماه یک مرتبه قطعا ازاین محله بازدید خواهد داشت و مصوبات هرجلسه را مورد بازبینی و پیگیری قرار خواهد داد.
درادامه اهالی و معتمدین محله از مشکلات منطقه یاد کرده و خواستار رسیدگی بیشتر شهرداری شدند.
#ارتباطات شهرداری بجنورد– ۴ تیرماه ۹۹

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

تفاهم نامه همکاری مشترک شهرداری بجنورد واداره کل پست استان

تفاهم نامه همکاری مشترک شهرداری بجنورد واداره کل پست استان درجلسه مشترک مدیرکل اداره پست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *