قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / اخبار / آذین بندی سردرب اداری و محوطه سازی شهرداری بجنورد در هفته دفاع مقدس

آذین بندی سردرب اداری و محوطه سازی شهرداری بجنورد در هفته دفاع مقدس

شهرداربجنورد به برگزاری با شکوه مراسم هفته دفاع مقدس تاکید کرده و گفت: درچهلمین سالگرد انقلاب و دراستانه هفته دفاع مقدس از تمام ظرفیت شهرداری برای فضاسازی محیطی استفاده خواهیم کرد.
مهندس زارعی بیان داشت: اگرچه امسال بواسطه بیماری کرونا دربرگزاری مراسم دچار محدودیت هایی خواهیم بود اما به رسم هرساله که شهرداری مسئولیت کمیته تزئینات محیطی را برعهده دارد ، سعی می کنیم با رعایت پروتکل های بهداشتی ازحداکثر ظرفیت برای ارائه برنامه های گرامیداشت این هفته استفاده کنیم.
مهندس زارعی با اشاره به تبلیغات محیطی گفت: درسطح شهر با نصب بنر ، استند و پرچم با مضامین انقلابی سعی داریم چهره شهر را متناسب با این هفته سازگار کنیم.
فضاسازی سردرب و محوطه داخلی ساختمان شهرداری و سازمانها نیز با نصب بروشور ، بنر و سنگر و .. دیگر اقدامی است که مهندس زارعی معتقد است تنها به مدد به ارادت و عشقی که پرسنل و همکاران بسیجی مجموعه شهرداری به شهدای گرانقدردارند ، به انجام می رسد.
برگزاری نمایشگاه بزرگ هفته دفاع مقدس که با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری و سپاه جوادالائمه درمحوطه فرهنگسرای شهروند برگزارمی شود ، دیگر برنامه ای است که شهردار به آن اشاره کرده و بیان داشت: با برگزاری مراسم مجازی متناسب با این ایام و همچنین برگزاری مسابقه دل نوشته و نمایشگاه مجازی عکس درقاب خاطره نیز درتلاشیم تا فضاسازی متناسب با شورو حال دوران دفاع مقدس را برای شهروندان زنده کنیم.
مهندس زارعی با ذکراینکه ما هرچه داریم از شهدا و دوران دفاع مقدس است ، گفت: برنامه دیدار از خانواده معزز شهدا و ایثارگران نیز که با هماهنگی مشاور امور ایثارگران (برادر بسیجی و آزاده – علی صفاری ) و فرماندهی بسیج شهید کلاته شهرداری (برادربسیجی علی گودرزی ) درمشارکت با بنیاد شهید و امورایثارگران درطول هفته دفاع مقدس پیش رو داریم نیز به ما حظ معنوی بودن در فضای خانواده شهدا و جانبازان و ایثارگران که از اندوخته های ارزنده انقلاب محسوب می شوند ، خواهد بخشید.
مهندس زارعی ضمن تبریک این هفته به کلیه مدیران ، شورای اسلامی شهر و پرسنل بسیجی و مردمی شهرداری از خداوند متعال برای رهبر عظیم الشان – حضرت آیت الله خامنه ای (مدظل العالی ) طول عمر مسئلت کردند.

درباره ی روابط عمومی

مطلب پیشنهادی

پاییز پرزحمت برای شهرداری

🍂پاییز پرزحمت برای شهرداری 🍁پاییز اگرچه فصلی زیبا با رنگ رنگ برگهای پاییزی حس و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *